w

Co Riot Games planuje na przedsezon 2020?

Riot Games

Riot Games udostępniło artykuł, w którym informuje nas o tym, co zostanie wprowadzone w preseasonie!


Cele rozgrywki w przedsezonie, kilka informacji, zanim 15 października pojawi się szczegółowy opis.

Przedsezon 2020

Według oficjalnego artykułu League of Legends gra postawi nam kilka wyzwań. Oto jedne z nich:

W tym przedsezonie chcemy dodać nowe warstwy głębi do samej mapy, żeby stała się czymś więcej niż tylko statycznym tłem waszych rozgrywek.

  • Zróżnicowanie: Mapa powinna tworzyć więcej zapadających w pamięć momentów dzięki tworzeniu środowiska, które nie pojawia się podczas każdej gry. Smoki Żywiołów w niewielkim stopniu spełniają to zadanie, ale chcemy rozwinąć ten aspekt w sposób sprawiedliwy dla obu drużyn.
  • Perfekcja: Mapa powinna oferować więcej modyfikowalnych szczegółów zarówno w kontekście doświadczenia podstawowego, jak i w wyjątkowych okolicznościach, które tworzymy. Mapa Summoner’s Rift aktualnie uwzględnia przede wszystkim szerszą perspektywę (np. rotacje, obrót obiektywny), a chcemy, by teren bardziej wspierał możliwości kreowania zagrywek.

W sezonie 2020 będziecie musieli dostosowywać swój styl gry, do szeregu zmian otoczenia z rozgrywki na rozgrywkę, co zmusi was do wspinania się na nowe szczyty perfekcji na Summoner’s Rift.

Zmiany na Summoner’s Rift są głównym elementem tego przedsezonu, ale możecie spodziewać się wielu innych drobnych usprawnień systemów gry. Będą one obejmowały przedmioty dla wspierających, przedmioty z destrukcją, zwiększenie wpływu górnej alei, ulepszenia ścieżek w dżungli, ulepszenia wzmocnień smoków i ulepszenia run kluczowych.

Przedsezon 2020 pojawi się w League of Legends, w listopadzie wraz z patchem 9.23. Dzisiaj zrobiliśmy tylko krótki wstęp, zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego tegoroczne zmiany, który pokażemy 16 października podczas specjalnej edycji Riot Pls na 10-lecie.

Na konkrety musimy jeszcze poczekać, ale pewne jest to, że Sezon 2020 nie będzie sprowadzał się do zmian kosmetycznych.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends