w

Co z customowymi trybami w Teamfight Tactics? Riot odpowiada, czy jest to w planach

Jeden z Rioterów wypowiedział się na temat customowych trybów gry w Teamfight Tactics. Czy twórcy planują takie urozmaicenie?


Główny projektant Teamfight Tactics – Riot Mort – wypowiedział się na temat niestandardowych trybów gry. Czy Riot planuje w najbliższym czasie wprowadzić je do TFT?

Czy w Teamfight Tactics pojawią się niestandardowe tryby gry?

Gracze pytają twórców, czy ci planują dodać customowe tryby gry, by rozgrywka ze znajomymi stała się przyjemniejsza. Zdaniem niektórych możliwość wyboru galaktyki znacznie poprawiłaby satysfakcję z gry w gronie przyjaciół. Rioter odpowiedział na tego typu pytania, zaznaczając, że stworzenie niestandardowych trybów nie jest łatwym zadaniem.

Szczerze mówiąc, zapewne nieprędko.

Opracowanie takich rzeczy wymaga wiele pracy. Trzeba by wprowadzić w TFT niestandardowe gry, dodać nowy selektor galaktyk i inne opcje oraz zapewnić, aby to wszystko działało razem. Ponadto musielibyśmy zapewnić działanie takiej funkcji niezależnie od mechaniki rotacji. Gdy Galaktyki znikną, pojawi się mechanika nowej rotacji, więc taka funkcja musiałaby pracować z przyszłymi rotacjami.

Podobnie jak w przypadku każdej decyzji, trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw. Zespół koncentruje się obecnie na innych rzeczach: tworzeniu nowej rotacji, ulepszaniu działania przepustek i innych elementach. Jednak to jest coś, co chcielibyśmy kiedyś wprowadzić. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość!