w

Czerwiec w LoLu. Kiedy można zdobywać loot, kiedy zaczyna się event, kiedy kaspuła i więcej

Czerwiec już jest, a lipiec dopiero będzie ciekawym czasem dla graczy. Szczególnie weekendowo, bo to wtedy można zdobyć najwięcej darmowych dropów w ramach meczów esportowych.


Jeden z graczy przygotował czytelną rozpiskę odnośnie tego, jak wygląda czerwiec i jak będzie wyglądał lipiec, jeżeli chodzi o nowości w LoLu. Oczywiście trzeba tutaj wziąć również poprawkę na nową postać, która zostanie niedługo wydana.

Najwięcej miejsca zajmują oczywiście dropy. Mecze lecą cały czas, ale najbardziej opłaca się je oglądać właśnie weekendowo. W najbliższych dniach warto zaznaczyć sobie 23.06, bo wtedy do gry wejdą nowe Chroma (klik), Emporium i mityczny sklep. 30.06 odbierzecie swoją kapsułę z Prime.

Lipiec w LoLu

Jeżeli chodzi o lipiec to nadal będzie można odbierać dropy. 7.07 zakończy się Emporium, natomiast 14.07 rozpocznie się event Star Guardian – potencjalnie bardzo dużo nowości.

Według tej rozpiski Twój Sklep może się pojawić 28.07, ale nie jest to nic potwierdzonego i nie należy w ten sposób tego traktować. Czyli sumując, najciekawsze daty to Emporium, potem event Star Guardian. Warto w między czasie pamiętać o kapsule Prime.