w

Czy da się wybrać postać, do której dostaniemy darmową skórkę? Gracze usuwają bohaterów z kont

Riot Games rozdaje legendarne skiny, a gracze kombinują na potęgę.


Gracze zdaje się, że znaleźli pewien sposób na “wybranie” bohatera, do jakiego trafi darmowa, legendarna skórka w ramach 10-lecia. Przypomnijmy, że za 10 dzień wyzwań każdy otrzyma na swoje konto skina do losowej, posiadanej postaci.

Gwarantowana skórka?

Gracze podeszli do tematu bardzo sprytnie. Wiadomo, że nikt nie chce otrzymać skórki do kogoś, kim w ogóle nie gra. Stąd wiele osób zaczęło masowo pisać do działu wsparcia. Po co? Okazuje się, że gracze mają możliwość usunięcia postaci ze swoich kont.

W związku z tym obecnie trwa zasypywanie supportu prośbami o usunięcie z kont bohaterów, z których gracze nie korzystają. Sposób dość pomysłowy, natomiast czy warto się w to bawić?

Dział wsparcia faktycznie usunie nam wybrane postacie bez zbędnych pytań. Natomiast trzeba mieć na uwadze, że nie otrzymamy za to żadnego zwrotu BE/RP. Z drugiej strony od razu eliminujemy bohaterów, na których nam nie zależy.

ZOBACZ – Jak powstało K/DA – czyli animowany filmik o tym, jak Rioterzy poznawali k-pop

Jest jednak w tym wszystkim dodatkowy haczyk. Riot nie pozwoli nam na usunięcie postaci, jeżeli posiadamy do niej jakieś legendarne skorki. To dość mocno ogranicza sprawę, choć jak widzimy po trendach, ludzie dalej próbują oddać konkretnych bohaterów.

Jakie skiny można wylosować?

Wklejamy Wam również, prawie pełną listę Legendarnych skórek, jeżeli posiadacie bohatera, macie szansę na zmianę wyglądu.

Wiele niestety jest nieciekawych i nic dziwnego, że gracze po prostu usuwają bohaterów na tyle, na ile pozwala im do dział wsparcia. Z drugiej strony, czy jest to gra warta świeczki? Nadal nie będziemy mieli pewności, że dostaniemy coś do konkretnego bohatera, jakiego sobie założyliśmy. Faktycznie można w ten sposób ograniczyć pulę postaci i może na w miarę świeżych kontach ma to prawo zadziałać.