w

Czy da się wygrać MIDa jako Udyr i to jeszcze pod AP? Jeden z graczy LoLa postanowił sprawdzić

Jeden z graczy postanowił spróbować swoich sił na środkowej alei jako Udyr pod AP. Jak mu poszło?


Niekonwencjonalne metody na granie w League of Legends zawsze cieszyły się sporą popularnością. Stanowią one duże wyzwanie dla gracza, który się ich podejmuje, ale ostatecznie też dają ogromną satysfakcję w momencie, kiedy coś się uda. Nie inaczej prezentowały się próby jednego gracza, który postanowił zagrać AP Udyrem na midzie. Jak mu poszło?

Jak grać AP Udyrem?

Autor filmu przyznał, że początkowo nie było prosto. Kontrolni magowie kompletnie nie pozwalali Udyrowi zbliżyć się zarówno do nich, jak i do fali stworów, a asasyni po prostu lepiej radzili sobie z obijaniem przeciwnika i w wymianach.

Rozwiązaniem okazało się połączenie przedmiotu z runą. Glacial Augment i Hextech GLP-800 pozwalają na zbliżenie się do przeciwnika w stylu niedźwiedzia, ogłuszyć go i po zmianie stylu na feniksa zaatakować i uciec bez większej straty HP dzięki tarczy stylu żółwia.

Jest to jedyny sposób na prowadzenie wymian na linii, gdyż poza wspomnianym stylem feniksa praktycznie nie posiada on obrażeń. Jakiekolwiek dłuższe wymiany są dla bohatera niekorzystnie i przeciąganie ich często może po prostu źle się skończyć.

Mimo że raczej niewielu zdecydowałoby się na grę Udyrem na środkowej alei pod AP, to zdaniem autora filmu opisany wyżej sposób jest jedynym, który jakkolwiek się sprawdzi.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends