w ,

Czy LoL: Wild Rift jest już do pobrania? Pojawiła się nowa opcja “Zainstaluj”

League of Legends: Wild Rift to najprościej mówiąc mobilna wersja League of Legends. Dzisiaj można teoretycznie ją zainstalować, no prawie…


Wild Rift znajdowało się w sklepie Google Play praktycznie od 10 rocznicy League of Legends. Wszyscy wyczekiwali daty premiery i najwyraźniej ta jest coraz bliżej. W sklepie pojawiła się nowa opcja “Zainstaluj”.

Niestety, po kliknięciu jej wyświetla się błąd, który uniemożliwia dokonanie instalacji. Dlaczego tak się dzieje i kiedy spodziewać się premiery?

Jak zostać beta testerem

W sklepie Google Play jest już wersja League of Legends: Wild Rift podpisana jako “wcześniejszy dostęp”. Oznacza to tyle, że dana osoba została zapisana jako beta tester. Do bety można dołączyć w łatwy sposób. Wystarczy wejść w ten link i kliknąć “Zostań testerem”, ewentualnie zrobić to bezpośrednio w sklepie Play.

Czy da się już grać? Póki co nie jest to możliwe. Zapewne taka opcja pojawi się w kolejnych tygodniach. Nieoficjalnie mówiło się, że mobilny LoL zadebiutuje w okresie letnim, także za kilka miesięcy. Beta powinna jednak ruszyć nieco wcześniej.

KOMUNIKAT O BRAKU MOŻLIWOŚCI INSTALACJI

Póki co trzeba po prostu czekać. Zapisać się do “bety” i czekać. Jeżeli ktokolwiek uważa, że może już grać, to po prostu oszukuje. Póki co nie da się w żaden sposób pobrać Wild Rift. Przestrzegamy również przed fałszywymi plikami “APK”, służącymi do instalacji gry spoza Google Play.