w

Czy pasek brakującego expa do poziomu sojuszników powinien być widoczny w czasie gry?

Riot Games

Czy ilość brakującego expa do kolejnego poziomu sojuszników powinna być widoczna dla całej drużyny?


Na Reddicie pojawił się wątek dotyczący widoczności brakującego expa sojuszników. Zdaniem autora takie informacje powinny być cały czas dostępne dla całej drużyny.

Informacja o poziomie – lepsze zgranie drużyny

W grze istnieje możliwość zapingowania na czacie drużyny ilości brakującego expa do następnego poziomu. Wartość wyrażana jest w procentach. Jest to oczywiście bardzo przydatne i potrzebne. Więc dlaczego nie jest widoczne cały czas?

Jeden z użytkowników Reddita zastanawiał się, czemu nie widzimy expa poziomu sojuszników, tak jak widzimy swój zaraz obok wizerunku postaci.

Riot Games

Myślę, że możliwość zobaczenia paska XP dla członków drużyny (takiego, jak ten widoczny obok ikony naszego bohatera) byłaby bardzo korzystna.

ZOBACZ – Boczne przyciski na myszce powodują problemy z grą od patcha 9.19

Pewnie większość graczy kojarzy sytuacje, gdzie ktoś z drużyny nie zauważył, że sojusznik nie ma jeszcze 6 poziomu i nie może użyć swojej super umiejętności. Albo w początkowych fazach gry adc i support nie byli pewni czy wspólnie osiągną, np. 3 level.

Gracze w poście na Reddicie zauważyli również, że mimo istnienia funkcji pingowania własnego expa, czasem w wirze walki poinformowanie o tym sojuszników bywa problematyczne. Niektórzy wspomnieli, że zdarza im się kliknąć nieco obok (przez co pingują, że ich postać żyje) lub nigdy nie są pewni, czy akurat każdy z drużyny zauważył tą informacje na czacie (szczególnie w grach, gdzie sporo osób coś pisze).

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends