w

Czy skórka Triumphant Ryze powinna być dostępna jako nagroda za Clash?

Triumphant Ryze to skin za osiągnięcia w dziedzinie e-sportowej. Czy Riot powinien go przywrócić jako formę nagrody za Clash?

Reklama


Weterani League of Legends zapewne pamiętają, jak kilka lat temu Riot umożliwiał graczom organizowanie turniejów społeczności. Narzędzie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a ilości turniejów liczono w dziesiątkach tysięcy. Podczas takich wydarzeń gracze mogli otrzymać różne nagrody, w tym oczywiście RP.

Twórcy zdecydowali się wycofać narzędzie, co niekoniecznie spodobało się wszystkim graczom. Wizja turniejów społecznościowych była naprawdę ciekawa. Niektórzy gracze wynieśli z tego świetną pamiątkę – skórkę Ryze’a Zwycięzcę.

Czy skórka Ryze Zwycięzca powinna powrócić jako nagroda za Clash?

Triumphant Ryze to w pewnym sensie jedna z najbardziej pożądanych skórek. Nie dzieje się tak z powodu świetnych animacji, pięknego splash arta czy niesamowicie zmienionego modelu. Skin od strony wizualnej wydaje się dość zwyczajny. Jednak fakt tego, że jest nagrodą dla najlepszych, jest naprawdę ciekawy i sprawia, że masa graczy mocno szanuje tych, którym udało się go zdobyć.

Trudno się dziwić – wystąpienie w sponsorowanym przez Riot turnieju już samo w sobie jest ciekawym doświadczeniem, a wygranie w nim to dla wielu ogromne marzenie.

Video

ZOBACZ – Rotacja darmowych bohaterów i wyprzedaż skórek w LoLu: 21.04.2020

Jako że Riot wycofał możliwość organizowania turniejów społeczności, niektórzy wpadli na pomysł, by pożądana skórka pojawiła się jako nagroda na Clash. Dziś to właśnie Clash kojarzy się z turniejami i rywalizacją między graczami. Mimo narzekań graczy na problemy z serwarami, lagi czy bugi, wizja otrzymania Triumphant Ryze’a jako najlepszej nagrody jest naprawdę ciekawa.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends