w

Czy to właśnie te drobiazgi dostaniemy na 10 lecie LoLa?

Riot Games

Na PBE trafiło kilka drobiazgów związanych z 10 urodziny LoLa, dostaniemy je za darmo?


Nowa ikonka, ciekawa emotka z Poroskiem czy totem w kształcie tortu. Dostaniemy to za darmo z okazji dziesiątych urodzin?

Co chcemy dostać?

Na dziesiąte urodziny naszej wspaniałej i zbalansowanej gry oczekiwaliśmy czegoś wystrzałowego! Okazało się, że wielu graczy dostało zaproszenia (wraz z pokryciem wszelkich kosztów) na imprezę w Londynie. Niestety, firma poinformowała, że wysłała za dużo zaproszeń i musiała większość anulować. Straszny błąd niszczący marzenia i nadzieje.

Wiele było spekulacji oraz teorii co do niespodzianki dla graczy. Jedni sugerowali ikonkę, drudzy emotke, czasami pojawiały się opinie, że Riot Games usunie graczom po skórce, w końcu to ich urodziny, a nie nasze. Pomimo tak dużej rozbieżności oraz wielu pomysłów, większość liczyła na coś ekstra. Przykładowo dobrym pomysłem byłoby rozdanie kapsuły z jedną, losową skórką za 1820 RP+, wydaną do 3 lat wstecz.

ZOBACZ – Fanowski koncept aktualizacji klienta League of Legends

Co możliwe, że dostaniemy?

Najprawdopodobniej jednak dostaniemy trzy, ale małe prezenty.

Pierwszym z nich będzie ikonka:

Drugim jest skórka do warda:

Trzecim natomiast uroczy Porosek:

Oczywiście wszystko jest tutaj spekulacją i nie jesteśmy jeszcze pewni, co otrzymamy. Są to najbardziej prawdopodobne prezenty, ale nie wiadomo czy będzie do nich jakiś dodatek.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends