w

Darmowa legendarna skórka dla każdego z okazji 10-lecia w LoLu. Co trzeba wiedzieć

Z okazji 10-lecia w League of Legends, każdy będzie mógł odblokować darmową legendarną skórkę.


W 10 dniu wyzwań w ramach 10-lecia League of Legends przewidziana jest legendarna skórka. W jaki sposób odbędzie się jej przyznanie, czy trzeba mieć zaliczone inne wyzwania, jaki jest ich termin?

Legendarna skórka za darmo

Jedną z nagród w ramach 10-lecia League of Legends jest legendarna skórka do bohatera, którego już mamy. Riot wczoraj zaznaczył, że będzie to losowy skin do postaci, jaka znajduje się już na naszym koncie.

Riot eliminuje tutaj duplikaty, nie ma opcji, żeby trafiło Wam się coś, co już posiadacie. Warto też zaznaczyć, że chodzi tutaj o postacie, które już mamy – wstrzymajcie się z zakupem nowej postaci, jeżeli nie chcecie do niej skórki.

Nagroda za 10 dzień rocznicowych wyzwań jest pełną skórką, a nie odłamkiem, otrzymasz skórkę do bohatera, którego posiadasz.

Niestety, nie będzie opcji wybrania postaci. Choć jest jeszcze trochę czasu, a wiele osób o to prosi. Może jednak developerzy zmienią zdanie? Można mieć nadzieję, ale nie nastawialibyśmy się na to jakoś super.

Jak ją zdobyć?

Trzeba mieć ukończone wszystkie 10 wyzwań. Nie są one trudne, każde wygląda tak samo. Wystarczy rozegrać jeden mecz. Oznacza to tyle, że jeżeli codziennie gracie w LoLa, to będziecie mieli zaliczone te wyzwania na 100%. W innym przypadku możecie się zalogować nawet dzień przed końcem wydarzenia i rozegrać 10 gier. Jeżeli chcecie mieć skina do Annie, to 11.

Czas macie do 19 listopada, więc jest go naprawdę pod dostatkiem. Kiedy zalogować się na konto, jeżeli chcecie mieć skina tego samego dnia? Dzisiaj mamy 5 dzień wyzwań, oznacza to tyle, że legendarna skórka powinna odblokować się w niedzielę, 27 października.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends