w

Darmowe skiny do LoLa dla posiadaczy numerów w Play. Twitch Prime za darmo na pół roku

Od 2 tygodni Play swoim klientom rozdaje Amazon Prime na pół roku.

Reklama


Osoby, które mają numery w Play mogą odblokować sobie dostęp do Amazon Prime Video za darmo na pół roku. Jest to równoznaczne z posiadaniem Twitch Prime, a jednocześnie darmowymi skinami w LoLu. W sumie w okresie 6 miesięcy tych skórek będzie kilka.

Informacja ta kompletnie przeszła bez echa, bo jest promowana właśnie usługą Video, natomiast wiele osób zgłaszało nam, że rzeczywiście coś takiego ma miejsce. Co więcej, nie tylko do LoLa dostaniecie darmowe przedmioty, ale także do innych gier. Można też subskrybować kogoś na Twitch bez wydawania pieniędzy.

PLAY

Numer w Play i darmowe Twitch Prime

Promocja rozpoczęła się 14 marca i ma związek z trwającą na świecie sytuacją. Było to jednak reklamowane jako serwis VOD, gdzie większość osób korzysta jednak z Netflixa, przynajmniej w naszym kraju. Amazon Prime dostęp również do Twitch Prime, które graczy interesuje o wiele bardziej. Głównie dlatego, że dzięki niemu można odblokować skiny, małe legendy w LoLu, czy inny drop w grach pokroju Apex Legends.

„Promocja Amazon Prime Video dostępna jest dla wszystkich Klientów Play, którzy posiadają abonament telefoniczny, internetowy lub telewizyjny.

Po okresie promocyjnym będziemy doliczać do Twojego rachunku 25 zł miesięcznie.
Usługę możesz wyłączyć w dowolnym momencie”

Jak to aktywować?

By otrzymać dostęp do Amazon Prime/Twitch Prime na okres 6 miesięcy, musicie mieć umowę na telefon, lub internet (abonament), przechodzicie do aplikacji Play24 i zakładki „Telewizja i wideo”. Po aktywacji trzeba tylko zrobić sobie konto w Amazon Prime, potwierdzić numer telefonu i tyle.

Reklama

Jeżeli macie Play Now TV Box, to aktywujecie tę promocję na swoim dekoderze w pakietach. Po 6 miesiącach możecie albo zrezygnować, albo płacić 25zł miesięcznie.

Wiemy, że mogą być pewne problemy przy aktywacji, bo wiele osób pewnie się dopiero o tym dowie, a Play już do teraz jakoś dziwnie się za to zabierał. Czasem coś się bugowało, o czym wspominał między innymi Gucio na swoim streamie.

„Czemu mi Play nie chce dać Twitch Prime?”

„Dla każdej osoby, która jest w sieci Play i nie może aktywować Twitch Prime. Ponoć, jeden z użytkowników powiedział, że miał taki problem i rozwiązaniem tego problemu było to, że zadzwonił na infolinię i musieli dla jego konta włączyć tę usługę, bo coś się pobugowało.”

Czy warto?

Jeżeli macie abonament w Play, lub internet, to możecie sobie aktywować za darmo usługę, która daje Wam:

  • Amazon Prime Video – wiele seriali i filmów, ale to widać, jak wszystkich zainteresowało.
  • Twitch Prime, czyli subskrypcje u streamerów i darmowe przedmioty do gier, w tym także legendarne skiny do LoLa. Te można odebrać tak naprawdę od razu.

Jak odebrać nagrody?

  • Musicie stworzyć sobie konto na Twitch Prime, lub użyć istniejącego Amazon Prime (ten krok będzie zapewne za Wami)
  • Połączyć konta w ustawieniach Twitch Prime

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends