w

Dlaczego gracze uważają, że okno wyboru run w lobby LoLa jest nieintuicyjne i przestarzałe

Reklama

W odpowiedzi na zmiany klienta gracze proponują więcej poprawek, które mogłyby się w nim znaleźć.

Reklama


Twórcy League of Legends od jakiegoś czasu pracują nad zmianami kilenta, aby ten działał płynniej i był bardziej intuicyjny. Starają się również dodać do niego nowe funkcje upraszczające użytkowanie i poprawienie tych, które wymagają nieco uwagi. Jeden z Rioterów został zapytany o sposób wyboru i edycji run w lobby rozgrywki. Gracze uważają, że jest ono niewygodne, a niektóre jego aspekty są przestarzałe. Jaką odpowiedź uzyskali?

Jakie zmiany mogą zajść w lobby?

Co do zarzucenia ma społeczność wobec aktualnego sposobu wybierania run?

Dlaczego strona nie zapisuje się z każdym kliknięciem? Przycisk zapisu zdaje się czymś, co jest zdecydowanie zbyt przestarzałą technologią.

Dlaczego w ogóle strona z runami znajduje się w kolejnym oknie, które wymaga zakrycia całego ekranu podczas wyboru bohatera? Dlaczego runy nie są częścią lobby, aby gracz nie musiał za każdym razem otwierać i zamykać dodatkowego okna, robiąc w międzyczasie coś innego?

Gracz wspomniał również o tym, że brakuje mu możliwości przeglądania skórek w lobby za pomocą kółka od myszki.

Jaka była odpowiedź Riotera?

Doceniam feedback. Przedstawiłeś kilka naprawdę ciekawych rozwiązań, które chciałbym zaprezentować w zespole. Jest sporo ograniczeń technicznych, które nie pozwoliłyby nam na wprowadzenie tego typu zmian, ale uważam, że mimo to są one warte omówienia.

Czy wspomniane przez gracza zmiany mogą jednak znaleźć się w grze? Raczej nie. Jak już wspomniał Rioter, pomysły są mocno ograniczane możliwościami aktualnego klienta. Mimo to, jeśli pracownik Riotu przedstawi sugestie w zespole, część z nich będzie mogła zostać zrealizowana. Nie wiadomo jednak w jaki sposób.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends