w

Do League of Legends trafi aktualizacja VFX Nami. Jak prezentuje się odświeżona wersja bohaterki?

Riot podzielił się filmem, który przedstawia odświeżoną Nami. Które skiny i w jaki sposób się zmienią?


Z roku na rok starsze postacie coraz bardziej odbiegają od aktualnych standardów, którymi kierują się twórcy podczas projektowania nowych bohaterów. Wydane lata temu postacie nie wyglądają już tak dobrze jak championi, którzy dopiero co pojawili się na Summoner’s Rift.

Projektanci zaczęli więc aktualizować starszą część puli, a ze względu na to, że kompletne odświeżenie gameplayu wymaga ogromnego nakładu pracy, pojawiły się również aktualizacje VFX, które skupiają się wyłącznie na szacie wizualnej oraz stronie dźwiękowej.

Aktualizacja VFX Nami

Tym razem twórcy postanowili przyjrzeć się Nami – bohaterce, która trafiła na Summoner’s Rift w grudniu 2012 roku, czyli już prawie 10 lat temu. Jak łatwo się domyślić, animacje oraz efekty dźwiękowe Nami nie są tak dopracowane, jak ma to miejsce u dopiero co wprowadzonych bohaterów. Riot z tego powodu postanowił przyjrzeć się postaci i nieco ją odświeżyć.

Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji efektów wizualnych, które wprowadziliśmy w przeszłości (Leona, Orianna, Vel’Koz itp.), pracujemy nad aktualizacją VFX bohaterów, których umiejętności potrzebują trochę miłości z naszej strony. Naszym celem jest dostosowanie efektów wizualnych tych championów do obecnych standardów League oraz poprawienia przejrzystości rozgrywki.

Nadszedł czas, aby Nami również otrzymała aktualizację, która przewidziana jest na patch 12.10! Zmiany skupiają się na optymalizacji oraz zmodernizowaniu zestawu. Większość poprawek dotyka bazowego skina oraz starszych skórek, ponieważ sporo elementów wizualnych Nami już teraz wygląda fantastycznie.

Poniżej można przyjrzeć się filmikowi, który dokładnie pokazuje to, co zmieni się w każdej z dotkniętych poprawkami skórek.

Jak prezentuje się dokładna lista poprawek przewidzianych dla wszystkich skinów?

  • Podstawowy skin: Kompletna przebudowa
  • Koi Nami: Recolor oraz nowe elementy w odniesieniu do nowej podstawowej skórki
  • River Spirit Nami: Recolor oraz nowe elementy w odniesieniu do nowej podstawowej skórki
  • Urf the Nami-tee: To samo co podstawowa skórka
  • Deep Sea Nami: Poprawki odwzorowujące te z nowej podstawowej skórki
  • SKT T1 Nami: Poprawki odwzorowujące te z nowej podstawowej skórki
  • Program Nami: Drobne zmiany
  • Splendid Staff Nami: Brak zmian
  • Cosmic Destiny Nami: Brak zmian
  • Bewitching Nami: Brak zmian