w

Doinb wybrał Yasuo na skórkę „Chcę nim zagrać w kolejnych finałach”

Doinb podczas wczorajszej transmisji ujawnił, jaką skórkę drużynową wybrał.


Praktycznie wszyscy gracze FPX wybrali już swoje drużynowe skórki. Został tylko DoinB, który na wczorajszym streamie ujawnił, o jaką postać poprosił Riot.

Okazuje się, że gracz naciskał szczególnie na Yasuo.

Yasuo, ale nie sam

Wszyscy na Twitterze pisali o Nautilusie, ale gracz od razu odpowiedział, że nie ma na to szans. „Co Wy, gracie na supporcie? Nikt nie gra tym na midzie”. Potem naprawdę się zaczęło. Ostatecznie poznaliśmy wybór Doinba, jakim okazał się być…

Poprosiłem o skórki dla Yasuo, Malphite i Ryze, ale nie wiem co zrobi Riot. Naprawdę chciałbym Yasuo! Chce wygrać kolejne Mistrzostwa z moim skinem Yasuo.

Malphite miał się pojawić dlatego, że jest to jedyna postać, jaką w LoLa potrafi grać żona zawodnika.

Ona może grać nim na topie, w junlge, na bocie i na supporcie – śmiał się Doinb.

Jeżeli chodzi o Ryze, to raczej była taka dość luźna propozycja, pewnie się nie sprawdzi, bo ma już skina. Największe szanse poważnie ma Yasuo. Doinb chce udowodnić, że kilka wpadek to kompletny przypadek i umie tym bohaterem robić prawdziwe cuda. Jak sam mówi, jest gotowy nawet na grę nim w finale kolejnych Worlds.

Co ciekawe, Doinb dodał, że miło by było zobaczyć też specjalny taniec do tego bohatera. Chodzi o te kilka ruchów, jakimi przekomarzał się z Capsem.

Wybory innych graczy

Inni gracze już jakiś czas temu wybrali swoje skórki. Z ogólnodostępnych informacji wynika, że pozostali zdecydowali się na:

  • Tian: Lee Sin
  • Crisp: Thresh
  • GimGoon: Gangplank
  • Lwx: Kai’Sa lub Vayne
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends