w

Dziennikarka esportowa z LCK potwierdza, że K/DA zaprezentuje nowy utwór podczas Worldsów

Nowa piosenka od K/DA zostanie wydana podczas Mistrzostw Świata.

Reklama

K/DA jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów z League of Legends. Pomimo tego, iż do tej pory wydano jedynie dwa utwory, wyświetlone zostały one miliony razy, a Evelynn, Ahri, Akali i Kai’Sa zyskały masę fanów. Od kilku tygodni spekuluje się, że podczas Mistrzostw Świata zostanie wydana kolejna piosenka, a teraz oficjalnie potwierdziła to jedna z dziennikarek pracujących dla Riotu.

K/DA podczas Worldsów

Prawie miesiąc temu, 27 sierpnia Riot Games opublikowało drugi utworów zespołu K/DA — The Baddest, który na ten moment został wyświetlony prawie 20 milionów razy. To jednak nie koniec i wiemy już, że podczas Mistrzostw Świata 2020 wyjdzie kolejny kawałek, który zostanie zaprezentowany na żywo. Spekulacje i plotki potwierdziła na swoim Twitterze znana prezenterka Ashley King.

ZOBACZ – Co dostaniemy w dropach za oglądanie Worldsów? Pick’em z nagrodami za ponad 35 000 zł

Dodatkowo wystąpić ma w nim Seraphine, z którą zespół potwierdził współpracę na początku tego miesiąca. Jeżeli K/DA wystąpi na żywo podczas Mistrzostw, nie będzie to pierwszy tego typu zespół. W 2018 roku mogliśmy usłyszeć oraz zobaczyć gwiazdy na żywo podczas ceremonii otwarcia.

Video

Fani najnowszej gwiazdy — Seraphine nie mogą doczekać się, aby zobaczyć ją na scenie i usłyszeć u boku Akali, Ahri oraz pozostałych gwiazd K-popu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends