w

Emotka Samiry z League of Legends znajdzie się w eventowym sklepie w patchu 10.19

Riot idzie na rękę graczom, którzy nie dali rady ukończyć ukrytego zadania Samiry.


Podczas zapowiadania Samiry Riot jako pierwszy teaser zastosował charakterystyczną emotkę, którą można było odblokować, spełniając określone warunki. W pewnym momencie jednak pojawił się problem, ponieważ gracze, którzy usilnie próbowali ją zdobyć, nie mogli jej otrzymać. Po odpowiedzi Riotu wszystko było jasne – skończył się czas, w którym była ona dostępna.

Plany Riotu dotyczące przywrócenia nagrody

Z racji, że nie do końca wiadomo było, co należy zrobić, aby odblokować emotkę, gracze postanowili poprosić twórców o przywrócenie możliwości jej zdobycia. Odpowiedź twórców mówi o tym, że będzie ona dostępna w sklepie.

Emotka Rank S powróci do sklepu wydarzenia PsyOps w aktualizacji 10.19. Razem z nią pojawią się ikony BRG i PsyOps, które również można było odblokować wcześniej za pośrednictwem ukrytych misji.

Źródło: Gokux90

ZOBACZ – Wpadka Riotu ujawniła dwie umiejętności Seraphine, jednej z nowych postaci w LoLu

Dodatkowo pojawiła się informacja dotycząca graczy, którzy nie otrzymali emotki, a spełnili wszystkie warunki i pojawiła się ona nad ich głową podczas rozgrywki. Okazuje się, że wystarczy skontaktować się z działem wsparcia, a ten po sprawdzeniu powinien ją przydzielić.

Podobnie jak wielu innych nie dałem rady odblokować emotki, mimo że wielokrotnie pojawiała się w moich grach. Skontaktowałem się z działem wsparcia i pokazałem klip z powtórki razem z linkiem do historii gier. Po wielu odpowiedziach mówiących „Czas promocji dobiegł końca” w końcu udało się potwierdzić to, że powinienem ją otrzymać, a Rioter był w stanie manualnie przydzielić ją do mojego konta.

Ci, którym nie udało się ukończyć ukrytych misji, nie mają więc powodu do zmartwień. Nagrody, które można było odblokować, powrócą do sklepu już w kolejnej aktualizacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends