w

Evelynn oryginalnie miała być naga, czyli pierwotne pomysły na bohaterów League of Legends

Reklama

Jak mieli wyglądać bohaterowie League of Legends?

Reklama

League of Legends ma prawie 150 bohaterów. Nic dziwnego, że kiedy jedne pomysły okazują się strzałami w dziesiątkę, inne są wycofywane. Co ciekawe, w historii LoLa wiele postaci pierwotnie wyglądało zupełnie inaczej, niż na końcu.

Do najdziwniejszych przypadków można zaliczyć przykładowo Evelynn, która w swojej pierwszej wersji była częściowo naga.

Diana

Jeżeli uważacie, iż aktualny zestaw umiejętności Diany jest za silny to możecie się nieźle zdziwić. Jest to pierwszy (ale lekko przerobiony) planowany koncept bohaterki, który został usunięty z powodu tego, że… okazał się zbyt OP. Początkowo Diana zadawała True Damage swoją superumiejętnością.

Ekko

Ult młodego chłopaka z Zaun nie działa tak, jak w uniwersum League. Tam potrafi cofać w czasie wszystko i wszystkich. Tymczasem w grze jest w stanie cofnąć tylko siebie. Co ciekawe, Riot planował, by Ekko mógł cofać wszystkich wokół siebie, razem z mobami.

Reklama

Bard

Wędrujący opiekun na początku swojego procesu tworzenia mógł unieruchomić wszystkich wrogów na mapie. Okazało się, że była to zbyt silna umiejętność, która została wycofana i zmieniona w małe kółeczko.

Evelynn

W swoim reworku z 2017 Riot miał zamiar stworzyć przerażającego potwora, który był… nagi? Nie wiadomo, jak miało to przejść, ale Eve nie wyglądała najlepiej. Z jakiegoś powodu uznano, że w grze może się pojawić postać bez ubrań, z odsłoniętą górną częścią ciała. Ze względów bezpieczeństwa musieliśmy zakryć oryginalną wersję bohaterki.

Ostatecznie jednak została sukkubem, który uwielbia sprośne teksty i zabawy. Na pamiątkę do gry został dodany prawdopodobnie tekst upamiętniający tamten wygląd.

Preferuję chodzić nago, ale okej.

Gangplank

Podczas tworzenia Riot testowało umiejętność o nazwie „Pirate Gundam”, czyli superumiejętność GPka. Pirat przywoływał coś dużego i niezwykle silnego, za pomocą którego mógł wystrzelić kulę armatnią, zadając przy tym ogromne obrażenia. Przypominała ona miniaturowego Malphite.

Gnar

Wiedzieliście, że Gnar mógł kiedyś za pomocą swojego ulta zjadać przeciwników?

Później umiejętność została przeniesiona do Tahm Kencha.

Jhin

Jeden z najbardziej lubianych bohaterów na początku miał być kowbojem… robotem… o nazwie Deadeye.

Zadedykowana jest mu skórka W Samo Południe.

Pomysłów Riot miał naprawdę wiele, jedne zostały wykorzystane, inne kompletnie zapomniane. To jeszcze nie wszystko, co twórcy mieli w zanadrzu, więc wypatrujcie kolejnej części pomysłów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends