w

Faker powinien dostać legendarną skórkę e-sportową? Gracze LoLa uważają, że to wręcz konieczne

Społeczność LoLa twierdzi, że Faker powinien dostać teamowego skina o wartości 1820 RP.


Lee Sang-hyeok, znany bardziej jako Faker, to niezaprzeczalna legenda profesjonalnej sceny League of Legends. O tym koreańskim graczu słyszał praktycznie każdy, kto choć trochę interesuje się e-sportem. Nikt nie ma tylu osiągnięć, co Sang-hyeok i nikt nie wpisał się w historię gry tak mocno, jak on.

Z tego też powodu wiele osób dziwi się, że do tej pory tak wyjątkowy gracz nie otrzymał legendarnej skórki drużynowej, a wręcz połowa ze skinów, które stworzono dla niego, nie kosztuje nawet 1350 RP.

Legendarna skórka dla Fakera

Po ostatnim finale Mistrzostw Świata z League of Legends część graczy zaczęło myśleć o drużynowych skórkach od T1. Członkowie teamu już wybrali bohaterów, którzy otrzymają skina – klik.

Wyjątkiem jest tutaj Faker, najbardziej rozpoznawalny, ceniony i wręcz legendarny gracz, który jako jedyny nie podał, do którego championa chciałby nową skórkę.

Niezależnie od tego, kogo wybierze, społeczność uważa, że powinien być to skin legendarny.

Jeden z graczy na Reddicie napisał:

Faker powinien dostać legendarną skórkę. Myślę, że byłoby to odpowiednie. Jest twarzą e-sportu League of Legends już prawie dekadę, więc legendarny gracz zasługuje na legendarnego skina.

Biorąc pod uwagę, że skórki SKT były wydawane w kolejności cenowej, skórka wyższego tieru również tutaj pasuje:

  • 2013 – 750 RP
  • 2015 – 975 RP
  • 2016 – 1350 RP
  • 2023 – 1820 RP

Faker był jedynym zawodnikiem, który był we wszystkich zwycięskich składach i sam jego status legendy zasługuje na tego typu skórkę. 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends