w

Faker pozwał hejterów. Gracz LoLa z oficjalną konferencją i funkcjonariuszami policji

Faker zdecydował się pozwać swoich hejterów. Wiadomo o tym już oficjalnie.


Fani w Korei potrafią być niesamowicie toksyczni, o czym przekonała się cała społeczność gry, w tym graczy oraz przeróżnych artystów. Faker jest jedną z osób, która zdecydowała się powiedzieć dość. Gracz League of Legends oficjalnie za pośrednictwem firmy prawniczej założył przynajmniej kilka różnych spraw.

Nie wiadomo do końca, kto jest pozwany i za jakie komentarze. Można się jednak domyślać, że chodzi o coś grubszego, o czym wiedzą głównie gracze w Korei. Międzynarodowa społeczność do tej pory nie była w stanie namierzyć konkretnych komentarzy ani działań przeciwko Fakerowi, które nadawałyby się na pozew.

Pozwy w imieniu Fakera

Ogólnie wiadomo tyle, że prawnicy w imieniu Fakera i całego T1 złożyli przynajmniej kilka pozwów przeciwko osobom, które swoimi działaniami lub komentarzami uderzały w Fakera.

Oficjalnie Faker jeszcze się nie wypowiedział, przynajmniej nie na swoich ogólnodostępnych mediach społecznościowych. Zawodnik zapewne zrobi to za jakiś czas. W tym momencie ciężko powiedzieć coś więcej. Jedyną podpowiedzią jest artykuł 311.

Ale on też nie mówi o tym, kto został pozwany, za co dokładnie i czego oczekuje Faker czy też sama organizacja.