w

Faker twarzą rożków. Wizerunek jednego z najlepszych graczy LoLa pojawił się na lodach

Riot Games

Faker podjął się współpracy z firmą produkującą lody.


Znana południowokoreańska firma cukiernia zaprezentowała swój nowy produkt. Na opakowaniu zimnego przysmaku znalazła się twarz gwiazdy League of Legends. W przeszłości pojawiały się podobne akcje, w ramach których na puszkach różnych napojów umieszczano podobizny postaci z LoLa.

Tym razem chodzi jednak tylko o samego zawodnika. Póki co lody są dostępne jedynie w Korei i prawdopodobnie nie wyjdą poza nią.

Faker — król lodów

Trzykrotny mistrz świata Lee Sang-hyeok znalazł się na opakowaniach lodów firmy Lotte Confectionery. Deser nazwany World Con dostępny jest w trzech smakach:

  • Jabłkowym
  • Waniliowym
  • Czekoladowym

Na każdym ze smaków widnieje uśmiechnięta twarz Fakera. Co ciekawa firma ma zostać sponsorem LCS jeszcze w tym roku, więc rożki zobaczymy zapewne jeszcze niejednokrotnie.

Po udanej współpracy drużyna SKT T1 otrzymała kilka pudełek produktu, a wszyscy gracze szybko zabrali się za delektowanie.

Akcja ponownie pokazuje, jak ważne jest League of Legends w niektórych miejscach na świecie. Szkoda tylko, że za każdym razem tego typu akcje omijają Polskę. Oczywiście, trudno oczekiwać tutaj podobizny Fakera na lodach, natomiast skoro najwięcej osób w Polsce gra właśnie w LoLa, to jakaś promocja z puszkami z postaciami mogłaby zawitać kiedyś do naszego kraju.