w

Film League of Legends – Więcej niż gra oficjalnie dostępny. Historia polskiej społeczności LoLa

Po raz pierwszy możemy tak dokładnie poznać historię polskiej społeczności League of Legends.


Podczas 10-lecia League of Legends Riot wspomniał, że to League of Legends jest obecnie największą grą w Polsce. Niesamowicie cieszy więc fakt, że powstał cały film dokumentalny o tym, w jaki sposób ta produkcja zyskiwała coraz większą popularność w naszym kraju.

League of Legends – Więcej niż gra to historia polskiego esportu, kształtowania się drużyn i potęgi, jakim jest dzisiejsze League of Legends. Film jest dostępny zupełnie za darmo na platformie Youtube. Nie chcemy jednak spoilerować, więc po prostu obejrzyjcie materiał, który przygotował Riot Games.

Video

„Więcej niż gra to film dokumentalny o polskiej społeczności League of Legends, stworzony z okazji 10-lecia gry w Polsce. Dołączcie do wspominania niesamowitych momentów z historii tego community i posłuchajcie ludzi, które je współtworzyli”

Warto tutaj zaznaczyć, że EUNE naprawdę dobrze się rozwija. Przez kilka lat trudno było faktycznie poczuć, że Polska jest ważnym krajem na mapie Riotu. Polski weekend gwiazd pokazał jednak, że rzeczywiście wszystko zaczyna się budzić, a Polska ma faktycznie wsparcie.

Teraz pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji. Być może doczekamy się zapowiedzianych kilka miesięcy temu specjalnych wydarzeń, czy dodatkowych atrakcji. Na pewno wiele osób ucieszyłoby się też z równego traktowania EUNE z EUW pod względem otrzymywanych nagród dla graczy za osiągnięcia esportowe.

Przypomnijmy, że w 2019 roku po raz pierwszy od pięciu lat z jakiegoś powodu nie przyznano nagród za MSI. Gracze jednak dostali później emotkę G2 do kupienia za 1NE.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends