w

G2 Wunder przekonuje się, jak wygląda gra w LoLa w Chinach przeciwko najlepszej Fiorze na świecie

G2 Wunder walczy przeciwko najlepszej Fiorze na świecie.

Reklama

Pochodzący z Danii Martin „Wunder” Nordahl Hansen, jest zawodnikiem G2 Esports i jednym z najlepszych graczy na świecie. Aktualnie razem z kilkudziesięcioma innymi prosami przybywa w Chinach, oczekując na Mistrzostwa Świata 2020 i spędza wolny czas grając na chińskim serwerze, gdzie spotyka najlepszą Fiorę na świecie.

Wunder vs JJKing

Każdy z profesjonalistów musi dobrze grać wieloma bohaterami i tym samym posiadać duży champion pool. Ich umiejętności mechaniczne nie muszą być jednak na najwyższym możliwym poziomie, albowiem mogą nadrobić to wiedzą na temat gry i odpowiednimi decyzjami.

Natomiast w starciu z najlepszym na świecie OTP na linii, zdecydowanie nie zawsze mają szanse. Przekonał się o tym grający na TOPie G2 Wunder, który spotkał JJKinga, uznawanego za najlepszego gracza Fiory na świecie. O niesamowitym popisie umiejętności Mistrzyni Fechtunku możemy przekonać się dzięki streamerowi midbeast, który śledzi poczynania prosów na ukrytym chińskim serwerze.

Video

ZOBACZ – To najbardziej złożona animacja postaci w całym LoLu. Samira odbijająca umiejętności 5 przeciwników

Jak możemy zauważyć, JJKing podczas trwania CCka nałożonego na Shena za pomocą kontry na W, zdążył zbić wszystkie cztery słabe punkty na superumiejętności. Następnie gracz wyszedł spoza zasięgu wieży, aby zresetować jej zwiększające się obrażenia i przerzucić jej ataki na miniony, po czym znów pod nią zanurkował i z łatwością zlikwidował Wundera. Szybki czas reakcji i niesamowita znajomość limitów, zaskoczyła oglądających. To nie jest jednak pierwsze, takie zagranie tego zawodnika, a na swoim koncie ma takich o wiele więcej.

Video

Po świetnym skontrowaniu flagi Jarvana i szybkim zbiciu superumiejętności Fiora zdobywa podwójną likwidację bez pomocy sojuszników. Pamiętajmy jednak, że JJKing jest OTP i w przypadku zbanowania jego postaci, nie jest już taki silny.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends