w

G2 Wunder zmienia swój nick w LoLu sugerując, że jest teraz bezrobotny

Riot Games

G2 Wunder zmienia swój nick, a gracze zaczynają spekulować.


G2 Esports jest jedną z najlepszych drużyn w Europie, która ma na swoim koncie niesamowite osiągnięcia. Dodatkowo kilka razy zawodnicy byli naprawdę blisko wygrania Mistrzostw Świata, ale niestety przegrali w finale z FPX.

Teraz natomiast nie zdołali się nawet zakwalifikować do Worldsów, przez co wielu graczy przekreśliło drużynę, podobnie jak SKT T1 w poprzednim roku. Głównie obwiniany jest za to właśnie Wunder. To właśnie ten zawodnik niedawno zmienił swój nick.

Wunder bezrobotny?

Forma jednego z czołowych zespołów w League of Legends sprzed kilku lat nie jest obecnie najlepsza. Jednym z powodów tego stanu ma być Martin Nordahl Hansen, znany szerzej jako Wunder, który gra na TOPie.

Ostatnio jednak zauważono, że zmienił on swój nick i obecnie znany jest jako “unemployedtop”, co oznacza bezrobotny toplaner.

Użytkownicy Reddita zaczęli więc spekulować i zastanawiać się, czy faktycznie stracił on pracę i już niedługo opuści G2 Esports. Jego kontrakt jednak obowiązuje do końca 2022 roku i niektórzy twierdzą, że nie może zostać tak łatwo zerwany.

Na ten moment jednak nie wiadomo nic więcej. Być może jest to zwykły troll, z którego znani są gracze G2 Esports i specjalnie Wunder chce nieco podkręcić atmosferę albo zażartować z płynącej w jego stronę krytyki.