w

Gracz trzykrotnie uniknął śmierci w League of Legends. Co pozwoliło mu na przeżycie?

Jeden z graczy LoLa podzielił się klipem, w którym pokazuje, jak trzykrotnie otarł się o śmierć.


League of Legends to gra, w której znajduje się naprawdę sporo bohaterów, a każdy z nich ma swój zestaw umiejętności. Dostępne są również przedmioty, które mają znaczący wpływ na wyniki poszczególnych starć, czy ogólną siłę bohatera. Dzięki temu każdy pojedynek w LoLu może być niepowtarzalny, a czasami sytuacje, którymi dzielą się gracze, potrafią być naprawdę wyjątkowe i widowiskowe na wiele sposobów.

Tym razem jeden z graczy postanowił podzielić się klipem, który przedstawia, jak trzykrotnie udało mu się uniknąć śmierci. Co dokładnie wydarzyło się w rozgrywce i co pozwoliło graczowi na przeżycie?

Veigar, który nie powinien był tego przeżyć

Użytkownik o nicku -Arkalyte- podzielił się krótkim klipem, który początkowo przedstawia walkę Veigara, który był sterowany przez autora, Ezreala oraz Blitzcranka, którzy próbowali powalić wrogiego Swaina. Mimo że ostatecznie niebieska drużyna wychodzi z tej akcji cało, Veigar ma naprawdę niewiele HP, a jego przeżycie było w dużej mierze zasługą użycia Klepsydry Zhonyii. Co wydarzyło się dalej?

Bohater nieco oddala się od miejsca akcji, aby wycofać się do bazy. Chwilę po rozpoczęciu recallu można usłyszeć charakterystyczny dźwięk zdolności Gangplanka, która trafia Veigara. Na szczęście champion znalazł się na samej granicy ultimate’u, więc szybka reakcja pozwoliła mu wyjść z jego obszaru tuż przed kolejną salwą.

To jednak nie wszystko, ponieważ we wrogim zespole znajdowała się jeszcze jedna postać z globalną superumiejętnością. Strzała Ashe praktycznie musnęła bohatera, kiedy jego animacja cofania już się kończyła.

Ostatecznie klip pokazuje spore szczęście Veigara, jednak spory wkład autora klipu można zauważyć między innymi w jego czasie reakcji, kiedy zaatakował go Gangplank. Komentujący piszą również o dużej zasłudze aktualizacji wytrzymałości, bez której bohater bez dwóch zdań nie przeżyłby starcia ze Swainem.