w

Gracze chwalą Vex, nową postać w LoLu, za to, że nie ma szczegółowych animacji. O co chodzi?

Vex bez skomplikowanych animacji, co cieszy graczy.

Reklama

W League of Legends od kilku lat Riot Games tworzy postacie, jak i skórki z nowymi i ciekawymi animacjami, które cieszą oko graczy. Tym razem jednak nowa bohaterka posiada bardzo podstawowe efekty, co ucieszyło społeczność.

Chodzi tutaj głównie o jej powrót do bazy. Vex nie wykonuje żadnych akrobacji, nie tańczy, nie znika, a po prostu siada i czeka. Z jakiego powodu animacja ta wywołała tak duże zainteresowanie?

Powrót do bazy

Na samym początku powstawania LoLa postacie nie posiadały zaawansowanych animacji, a jedynie te najprostsze. Wszystko to ze względu na duże koszta i ograniczoną technologię. Teraz jednak każda nowa postać i skórka efektownie wraca do bazy oprócz… Vex. Ta po prostu siada w miejscu i czeka, aż ją teleportuje.

Video

Chociaż nie jest to nic ciekawego, idealnie pasuje do postaci, której nic się nie chce, a u starszych graczy wywołuje nostalgię. Tak przynajmniej twierdzi poparty prawie 3000 głosów autor postu o tym na Reddicie.

Vex obecnie testowana jest na serwerach PBE i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami Riotu, powinna trafić do gry już 22 września w aktualizacji 11.19.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends