w

Gracze DOTA 2 pozazdrościli League of Legends i wprowadzili postacie z LoLa do DOTY

Społeczność gier MOBA jest niesamowicie kreatywna, nie tylko przy okazji kolejnych propozycji skórek, ale również w kwestii różnego rodzaju modyfikacji.


Gracze DOTA 2 często patrzyli na League of Legends z dużym rozgoryczeniem. Według wielu osób Riot lepiej prowadzi swoją grę od Valve i mimo naprawdę ciekawych mechanik i rozwiązań w Docie, to własnie League of Legends jest zdecydowanie popularniejsze.

Moderzy już jakiś czasu temu postanowili sprawdzić, jak wyglądałaby DOTA 2 z postaciami z League of Legends. W efekcie powstał mod „Dota 2 but League Heroes” z przeniesionymi 31 bohaterami z LoLa.

Jak to wygląda w praktyce?

Zazwyczaj modyfikacje tego typu są mocno średnie. Kuleją przy najprostszych rzeczach. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Bohaterowie mają swój oryginalny wygląd i umiejętności, cała mechanika wokół nich pozostała dokładnie taka, jaką wymyśliło Valve. To daje niesamowite połączenie, które potrafi wciągnąć.

Dota 2 but League Heroes powstało już jakiś czas temu, natomiast teraz osiąga swoją największą popularność. Głównie przez Youtuberów, którzy zaczęli nagrywać o niej znacznie więcej różnego rodzaju materiałów.

Najpopularniejszy film nagrał chyba „RossBoomSocks”, który zauważył, że postacie w tej wersji wyglądają nawet lepiej, niż w League of Legends.

„Wszystkie te postacie (Annie, Veigar, Teemo, Nami, Tristana) wyglądają nawet lepiej, niż w Lidze.”

Video

Oczywiście są małe szanse na to, że kiedykolwiek wyjdzie oficjalny crossover łączący obie produkcje, ale widać, że jest w tym ciekawy potencjał, może na jakiś specjalny tryb w LoLu, czy w DOTA 2. Oczywiście jest to bezpośrednia konkurencja, więc wątpliwe, że ktokolwiek zdecyduje się na taki krok.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends