w

Gracze LoLa już teraz mogą typować w corocznym Pick’em. Gdzie to zrobić i jakie są nagrody?

Co można wygrać, typując drużyny podczas tegorocznego Pick’em?

Reklama


Co roku podczas mistrzostw Worlds ma miejsce zabawa, w której gracze mogą typować drużyny, które przechodzą do kolejnych etapów. Twórcy przewidują coś dla tych, którzy po prostu przyłączą się do zabawy, jak i dla tych, którzy zdobędą określone ilości punktów. Gdzie można zagłosować w tym roku i co twórcy przewidują za poszczególne ilości punktów?

Typowanie i przewidziane nagrody

Swoje wybory można zatwierdzić na specjalnie przygotowanej do tego stronie https://pickem.lolesports.com/.

ZOBACZ – Jakie zmiany w runach zajdą z nadejściem przedsezonu w League of Legends? Nowe runy i zmiany starych

Po przejściu w odnośnik należy kliknąć przycisk „WYBIERAJ”, a następnie, jeśli nie jest się zalogowanym, zalogować, a strona automatycznie przeniesie gracza do typowania fazy grupowej.

Reklama

Kolejne etapy będą kolejno odblokowywane, a daty można znaleźć poniżej.

  • Typowanie ćwierćfinałów rozpocznie się o godzinie 1:00 CEST 12 października i pozostanie otwarte do 8:00 CEST 15 października.
  • Typowanie półfinałów rozpocznie się o godzinie 1:00 CEST 19 października i pozostanie otwarte do 8:00 CEST 24 października.
  • Typowanie finału rozpocznie się o godzinie 0:00 CET 26 października i pozostanie otwarte do 7:00 CET 31 października.

Co można wygrać za poszczególne ilości punktów?

O nagrodach można dowiedzieć się z oficjalnej grafiki twórców.

Dodatkowo za perfekcyjne wytypowanie wszystkich faz przewidziana jest wyjątkowa nagroda. Poza zestawem wszystkich superskórek, który był rozdawany w poprzednich latach, twórcy przewidują dużo więcej.

  • Wszystkie pięć superskórek: paczka zawierająca wszystkie 5 superskórkek (DJ Sona, Udyr Strażnik Przodków, Cybernetyczny Ezreal, Lux Mistrzyni Żywiołów i Bogini Broni Miss Fortune).
  • NOWOŚĆ: w tym roku mamy zaszczyt ogłosić nową ekscytującą nagrodę za idealne typowanie — wyjątkowy komputer Alienware Aurora! Możecie grać niczym zawodowcy dzięki replice komputerów używanych podczas Mistrzostw Świata 2020!
  • NOWOŚĆ: w tym roku mamy zaszczyt ogłosić nową ekscytującą nagrodę za idealne typowanie — wyjątkowy gamingowy laptop Area-51M R2! Możecie grać niczym zawodowcy dzięki bezkompromisowej maszynie firmy Dell!
  • NOWOŚĆ: w tym roku mamy zaszczyt ogłosić nową ekscytującą nagrodę za idealne typowanie — wyjątkową nagrodę pieniężną w wysokości ponad 9000 zł!
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends