w

Gracze LoLa uważają, że Seraphine jest aktualnie zdecydowanie za silna. Jak tak naprawdę wypada bohaterka?

Reklama

Nagły wzrost współczynnika wygranych u Seraphine. Co jest jego przyczyną?

Reklama


W League of Legends stosunkowo często kreują się sytuacje, w których dana postać radzi sobie wyjątkowo dobrze. Nie każda z nich jednak może pochwalić się tak wysokim winratio na praktycznie każdej pozycji, na której się pojawia.

W tym momencie można wspomnieć o Seraphine, która według graczy jest po prostu za silna. Co mówią o bohaterce jej statystyki?

Jak tak naprawdę radzi sobie Seraphine?

Według strony lolalytics winratio Seraphine na wszystkich trzech pozycjach, na których można ją znaleźć, nie spada poniżej 54% w rangach Platyna+. Wynosi ono kolejno 55,57% na midzie, 54,39% na supporcie oraz szokujące 58,80% jako carry na dolnej alei.

Po przyjrzeniu się reszcie statystyk, można zaobserwować u bohaterki nagły wzrost popularności w momencie, kiedy gracze odkryli połączenie dwóch przedmiotów – Moonstone Renewer i Staff of Flowing Water. Na ich podstawie powstało naprawdę sporo buildów, a wiele postaci, które dotychczas radziło sobie dobrze, teraz radzi sobie rewelacyjnie.

Seraphine jest tylko jednym z championów, którzy są w stanie efektywnie wykorzystać wspomniane powyżej połączenie itemów. Gracze w wątku dotyczącym Seraphine zastanawiali się, czy bohaterka otrzyma jakiekolwiek osłabienia, jednak patrząc na ogół sytuacji bardziej prawdopodobny jest nerf jednego lub obu przedmiotów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends