Gracze LoLa wybrali postacie do reworków. To oni zostaliby teraz zmienieni

League of Legends

Reklama

Gracze League of Legends wybrali dwie postacie, które ich zdaniem w tym momencie najbardziej zasługują na przeprowadzenie reworka.

Reklama


Reworki Volibeara i Fiddlesticska według części społeczności League of Legends nie mają w tym momencie dużego znaczenia. Choć oczywiście, miło będzie zobaczyć zmienione postacie, to gracze wskazują, że ich zmiana nie była tak bardzo potrzebna, jak w przypadku innych bohaterów.

Według danych z champion.gg, Fiddle jest na 141 pozycji, natomiast Volibear na 188 pod względem częstotliwości banowania w grach. Przypomnijmy, że choć w grze jest o wiele mniej bohaterów, to jedna postać może grać na różnych rolach. Stąd takie pozycje.

Reklama

Kto w takim razie powinien przejść rework?

W społeczności zorganizowano jakiś czas temu głosowanie, w którym wybijały się szczególnie dwie postacie – Tryndamere oraz Master Yi. Temat dokładniej podjął jeden z użytkowników Reddita o nicku „colkcolkcolk„. Stwierdził on, że te postacie są obecnie bezsensownie silne.

Według niego dwójka wymienionych bohaterów to uosobienie określenia „stat check„. Oznacza to tyle, że nie ważne, jak dobrze grają ich przeciwnicy, jak unikają umiejętności, jeżeli Master, czy Tryndamere mają wystarczająco duże liczby, to zawsze wygrają pojedynek.

„Obaj bohaterowie są dość jednowymiarowi, a to coś, na co Riot zwraca uwagę przy wybieraniu postaci do reworków” – czytamy w komentarzach.

Gracze mają podobne odczucia do „colkcolkcolk„. Obie te postacie polegają praktycznie na jednej rzeczy. Jak komentuje społeczność, Master przypomina w tym momencie bombę zegarową.

„Dla mnie granie przeciwko Masterowi to walka z czasem. Czy moja drużyna zdoła skończyć grę, zanim Master Yi stanie się maszyną do likwidowania i po prostu się po nas przejedzie? Im większą przewagę wypracuje na początku, tym mniej czasu mamy.”

Master od zawsze był problemem, szczególnie na niskim ELO. Przypomnijmy, że gracze będą mieli możliwość wyboru postaci, jakie przejdą zmiany. Natomiast będzie to dopiero na 2021 rok. W pewnym momencie Riot udostępni specjalne okno z wyborem, jak to miało miejsce w poprzednich latach.

Jeżeli znajdzie się tam Tryndamere i Master Yi, to ich los będzie raczej przesądzony. Widać, że społeczność jest zmęczona tymi bohaterami i w tym momencie to oni mogliby wygrać całe głosowanie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej