w

Gracze LoLa wzywają Riot Games do naprawienia gry

Dobrze znany wszystkim graczom problem, a którym Riot najwidoczniej się nie interesuje, zaczyna wszystkich irytować.


Gracze z całego świata na Reddicie wzywają firmę do naprawienia błędu. Jest na tyle poważny, że potrafi przegrać grę. Zdarza się bez większej przyczyny i niezależnie od posiadanego sprzętu.

Nie ma tutaj też żadnej zależności, jeżeli chodzi o tryby gry. Po prostu jesteśmy rozłączani z gry.

Poważny błąd

Wielu członków społeczności League of Legends zaczyna się poważnie irytować. Błąd występujący w grze potrafi przegrać nam rankeda lub jakikolwiek inny tryb.

Mowa tutaj oczywiście o cichym błędzie podczas ładowania bohaterów. Jeżeli bacznie nie obserwujemy kółeczka sygnalizującego nasz ping, możemy się nieźle zdziwić. Nagle jesteśmy rozłączani i co ciekawe, nie możemy ponownie dołączyć. Głównie dlatego, że przez pierwszą minutę jesteśmy normalnie połączeni – przynajmniej według League of Legends.

ZOBACZ – W wielkim typowaniu wyników Worlds 2019 zostały już tylko 3 osoby

Z problemem spotkaliśmy się na własnej skórze, na szczęście podczas URF, gdzie strata wynosiła jedynie 10 minut. Obecnie jedynym rozwiązaniem jest zamknięcie wszystkiego i odnowienie połączenia. Problem w tym, że i tak wówczas jesteśmy w plecy kilka minut.

Jeżeli gracie premade, warto poprosić przyjaciół o poinformowanie, kiedy rozpocznie się rozgrywka. To obecnie naprawdę może uratować tyłek.

Informacja od Riotu

Dzisiaj rano pojawiła się pierwsza informacja od developerów. Wiemy, że aktualizacja tego powinna odbyć się dzisiaj po południu – będzie to „fix” po stronie serwera.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends