w

Gracze LoLa znaleźli sposób na obejście przymusowej akceptacji kodeksu przywoływacza

Kilka dni temu wspominaliśmy o tym, że każdy gracz League of Legends musi zaakceptować nowy kodeks bezpośrednio w kliencie.


Jednym ze sposobów walki z toksycznością w LoLu jest nowy kodeks, który musi zaakceptować każdy, kto loguje się do gry. Tymczasem społeczność już znalazła obejście tego i śmieje się, że teraz to już nic jej nie powstrzyma.

Jak da się obejść to powiadomienie?

Reklama

Jeden z najpopularniejszych tematów na Reddicie w ostatnich dniach dotyczył właśnie obejścia potwierdzenia zapoznania się z zasadami, jakie panują w LoLu. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, wpis został usunięty.

Oryginalnie był to krótki poradnik do tego, w jaki sposób można obejść potwierdzenie. Okazuje się, że wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Rozpocznij grę w TFT na telefonie
  • Zamknij ją i przełącz się na komputer
  • Poddaj się
  • Teraz możesz wejść do ligi i być toksyczny

„Simply start a normal tft game on your phone, close it and then switch to your computer where you will then ff. Now you are in the league client and free to be as toxic as you want with impunity.”

Gracze trochę się śmieją, że Riot publikuje długie wpisy o toksyczności i walce z nią, by potem po prostu dodać takie powiadomienie. Jeszcze zabawniej zrobiło się w momencie, gdy temat został usunięty. Społeczność w innych tematach wspominała, że trzeba to szybko naprawić, bo bez tego nie da się obecnie grać – „toksyczność bez tego przejmie całego LoLa”.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends