w

Gracze narzekają nowy sklep w LoLu. Riot odpowiada dając nadzieję na zmiany

Reklama

Riot reaguje na opinię graczy o nowym sklepie.

Reklama

Pierwsza przedsezonowa aktualizacja przyniosła do gry wiele nowości. Między innymi jest to zmiana przedmiotów oraz renowacja znanego od dawna sklepu.

Okazuje się jednak, że jego interfejs jest dla wielu użytkowników zdecydowanie zbyt duży i nie da się go zmienić. Opinia dotarła do Riotu, który postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji.

Interfejs jest zbyt duży?

W pierwszym dniu, od wprowadzenia całkowicie nowego sklepu graczom już się on nie podoba. Wielu uważa, że jest nieintuicyjny, a przedmioty zostały dziwnie posegregowane. Do tego jednak należy się przyzwyczaić i być może w przyszłości społeczność zmieni zdanie. Jest jednak problem, którego raczej nie jest w stanie rozwiązać czas. Mowa o rozmiarze okna sklepu, który zasłania cały ekran i nie da się go zmienić. Do sytuacji postanowił odnieść się jeden z Rioterów, który stwierdził, że faktycznie może być to problem.

Najczęściej pojawiające się opinie dotyczące sklepu, jest chęć zmiany jego rozmiaru.

Ta funkcja znajduje się na naszej liście zaległości i mamy nadzieję, że uda nam się ją udostępnić w kolejnych aktualizacjach.

Oznacza to, że problem najszybciej zostanie naprawiony dopiero w następnej aktualizacji, która według oficjalnego harmonogramu ma wejść na oficjalne serwery dopiero 24 listopada. Pamiętajmy jednak, że jest to najszybszy termin i sklep może zmienić się nawet i za dwie lub trzy patche.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends