w

Gracze nie chcą nerfów soraki na TOPie, proponują inne rozwiązanie

Riot Games

Riot zapowiedział nerfy Soraki, ale gracze chcą czegoś innego.


Soraka w ostatnich dniach wywoływała mnóstwo emocji. Głównie dlatego, że sposób gry nią na górnej alei stał się niesamowicie popularny. Na tyle, że pojawiła się nawet w meczu LEC i to dzięki jej pomocy, wygrali grę.

Riot zapowiedział już osłabienie postaci, które ma wejść w następnej aktualizacji. Graczom nie za bardzo się to podoba.

Propozycja graczy

To nic dziwnego, że gracze nie chcą, aby Riot nerfił niekonwencjonalne wybory. Pomimo tego, iż sami namawiali do picków spoza mety, ostatnio zdarza im się wszystkie znacząco osłabiać. Jednak pamiętajmy, że muszą zachować balans gry.

Jeden z graczy zaproponował ciekawy sposób, jak pozbyć się natrętnego wspierającego z górnej alei. Aktualnie pomimo tego, że może być gankowana przez 15 minut i tak będzie robić dobrą robotę. Nie potrafi tego, żaden inny toplaner. Nie pomogły nawet buffy Tarczy Dorana, pierwotni bohaterowie i tak nie są dostatecznie silni, aby pokonać w użyteczności Sorakę, czy inną postać zasięgową.

Jak przyznaje społeczność, zbuffowanie ich może mieć sens i jednocześnie nikt nie będzie musiał nerfić biednego supporta. Na ten moment nikt nie zna zamiarów i tego co będzie zmieniane przez Riot Games, ale o wszystkim będziemy Was informować.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends