w

Gracze ponownie pokazują, jak dobrze mogłyby wyglądać skiny w League of Legends

Jeden z graczy stworzył kilka ciekawych projektów skórek, które mogłyby trafić do gry.


Jak wiadomo – społeczność LoLa jest niesamowicie kreatywna. Fani codziennie publikują wiele fanartów i konceptów czy to skinów, czy bohaterów. O wielu z nich powstały osobne artykuły, ponieważ nierzadko są to naprawdę rozbudowane pomysły. Niektórzy twierdzą nawet, że fanowskie prace dorównują, a nawet przebijają poziomem to, co można spotkać w grze.

Jeden z graczy stworzył kilka ciekawych projektów skórek, które mogłyby zostać dodane do LoLa. Fani bohaterek, do których je narysował, na pewno byliby zadowoleni, gdyby takiego typu skiny trafiły w ich ręce.

Pomysły na nowe skórki

Autorem konceptów jest Jason 小傑 – artysta z Tajwanu. Część osób może go kojarzyć z innego artykułu na temat fanowskich skórek Star Guardian – Gracz stworzył nową drużynę Star Guardian w LoLu. Jak wygląda 5 świetnych skinów?.

Od tamtej pory Jason wiele rysował i stworzył kilka ciekawych pomysłów na nowe skiny do League of Legends. Tym razem nie jest to duży projekt dotyczący jednej serii, ale kilka mniejszych.

Wśród rysunków znaleźć można koncepty do nowych linii skórek, m.in. takich jak Crystal Rose czy Space Groove. Pojawią się także pomysły na prestiżowe edycje nowej serii K/DA – ALL OUT.

Który projekt wypadł najciekawiej?

Crystal Rose Neeko

ZOBACZ – Dlaczego Riot będzie nerfił postać, którą praktycznie nikt nie gra? Chodzi o tę “szkodliwą” strategię

Battle Queen Morgana

Space Groove Karma

K/DA ALL OUT Ahri Prestiżowa Edycja

K/DA ALL OUT Evelynn Prestiżowa Edycja