w

Gracze proszą o dobrą wersję Star Guardian Xayah i Rakana, Riot odmawia!

Leufaya dla Riot Games

Gracze chcieliby ujrzeć prawdziwe Star Guardian Xayah i Rakana ale Riot się nie zgadza.


Po wprowadzeniu na PBE i zapowiedzi nowych Star Guardianów gracze zebrali się by namówić firmę na dobre wersje tych skórek. Odpowiedź Riotu jest jednoznaczna — nie! Ale dlaczego?

Dlaczego nie dostaniemy dobrych wersji Xayah i Rakana?

W dobrej wersji obie postacie możemy zobaczyć podczas ich powrotu do bazy.

Xayah

Rakan

Społeczności na tyle spodobały się dobre wersje, że poprosili firmę o chromy dobrych wersji. Pod oficjalnym postem z prośbą na forum testowego serwera na ten temat, szczegółowo wypowiedział się jeden z pracowników. Wyjaśnił On, dlaczego nie możemy oczekiwać takiej wersji i dlaczego jest to niemożliwe.

W skrócie wychodzi na to, że każdy element nowych skórek jest zaprojektowany właśnie pod mroczną stronę:

  • Lektor
  • Efekty wizualne umiejętności
  • Efekty wspólnego powrotu
  • Interakcje postaci
  • Historia nowych Star Guardian (wkrótce ma zostać ujawniona)

Wychodzi na to, że sam kolor nie pasowałby do umiejętności oraz interakcji i wyglądałoby to komicznie. A zmiana tego wszystkiego kosztowałaby firmę tyle pracy oraz pieniędzy, co wydanie nowej skórki. Może tutaj ktoś pomyśleć o serii skinów Pajama Party, w której zostały przerobione również skiny tej samej serii. Niestety tam zmieniono tylko modele postaci, a nie umiejętności i głos, więc tutaj pracy jest o wiele więcej i de facto jest to całkowicie inna skórka. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się tym, co mamy i nie narzekać.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends