w

Gracze śmieją się z animacji nowego Dr Mundo w LoLu i uważają, że należy szybko to zmienić

Riot Games

Dziwna animacja nowego Dr Mundo, z której śmieje się społeczność LoLa.


Wczoraj Riot Games udostępniło społeczności wygląd oraz opis umiejętności zapowiadanego od dawna reworku Dr Mundo – Opis i prezentacja nowych umiejętności Mundo po reworku. Następnie bohater trafił na serwery PBE, a gracze szybko zaczęli go testować.

Odkryto ciekawą animację związaną z niszczeniem wież, mianowicie jeżeli odpowiednio podrasujemy bohatera i zwiększymy mu prędkość ataku, powstanie coś naprawdę dziwnego.

Animacja ataku wieży

Riot Games ponad rok temu postanowiło zmienić całkowicie jednego z najstarszych bohaterów League of Legends. Dr Mundo wciąż miał być prosty do grania, lecz jego animacje, umiejętności i skórki zostały odpowiednio zmienione i odświeżone.

Jak każda przeróbka, Dr Mundo musiał szybko zostać przetestowany przez ciekawskich graczy, nawet pod najdziwniejsze buildy, jak prędkość ataku. Okazało się, że jeżeli osiągniemy na bohaterze 2.5 attack speeda, jego animacja ataku wież będzie „co najmniej dziwna”. Świetnie zaprezentował to Redditor o pseudonimie Hoppenhelm.

Video

Jak możemy zauważyć, champion szybko uderza głową w wieżę. Nie jest to nic dziwnego, gorzej jeżeli osiągniemy maksymalną prędkość ataku, a animacja jest przyśpieszona do tego stopnia, że nie nadąża za ilością ataków.

W związku z tym jego głowa zaczyna pojawiać się za modelem, zamiast płynnie uderzać i powstaje coś, co jest „przynajmniej dziwne i niepokojące”. Niektórzy żartują, że właśnie tak sobie wyobrażają graczy Garena, Mastera i nowego Dr Mundo, kiedy uderzają w klawiaturę. Inni jednak podchodzą do tematu na poważnie i twierdzą, że animacja powinna dotyczyć tylko pasywki.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends