w

Grafiki zapowiadające nowy set w TFT zdradziły, kto dostanie nowego skina w League of Legends

Gracze zauważyli, że grafika zapowiadająca nowości w Teamfight Tactics zdradza nachodzące skiny do LoLa.


Wraz z nowym rokiem w League of Legends pojawi się dużo nowości. Twórcy zapowiedzieli też nowy set w Teamfight Tactics związany ze znaną serią skórek Lunar Revel, których w grze przez ostatnie lata pojawiło się całkiem sporo, w tym m.in. Lunar Guardian, Lunar Wraith, Lunar Goddess i inne.

Skiny inspirowane są kulturą różnych krajów i łączą tradycję Ionii – Festynu Księżyca – z prawdziwymi wydarzeniami związanymi m.in. z Chińskim Nowym Rokiem. Okazuje się, że na grafice ujawniającej nowy set w TFT pojawiło się kilka tajemniczych wizerunków, które społeczność wzięła za przeciek nowych skinów do LoLa.

Przeciek nowych skórek w League of Legends

Grafika z nowym setem do Teamfight Tactics szybko obiegła internet. Jednak to nie zestawienie postaci było w niej najważniejsze. Część graczy zauważyła, że wśród znanych wizerunków znaleźć można także 4 nowe grafiki.

ZOBACZ – Animowany ekran logowania z Rell pokazuje, jak bardzo gracze LoLa za tym tęsknią

Jak można się domyślić, gracze bardzo szybko zaczęli zgadywać, kogo mogą przedstawiać załączone portrety. Pierwsze skojarzenia były następujące:

  • Nautilus,
  • Neeko,
  • Cho’Gath,
  • Draven

O ile Neeko faktycznie jest bardzo podobna, to nie każdy był pewny co do reszty zaproponowanych championów.

Niektórzy doszukiwali się powiązania z Chińskim Rokiem Bawoła (2021) – jednak jak wiadomo, rok ten nie musi wpływać na wybór skórek. W końcu w 2020, roku Szczura, Twitch nie dostał skina z serii o tej tematyce.

Pojawiły się także opinie, że na 3. obrazku jest Gnar, a ostatni wizerunek pasuje również do Dariusa i Gravesa.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends