w

Gwen nową postacią w LoLu. Umiejętności, wygląd, data wydania, czego się spodziewać

Na oficjalnym profilu League of Legends dodano zapowiedź nowej postaci. Co o niej waidomo?


Na oficjalnych social mediach Riotu pojawiła się nowa zapowiedź. Dowiadujemy się z niej między innymi tego, że nową postacią jest Gwen. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości. „Zapowiedź bohaterki Gwen” sugeruje jasno, że rzeczywiście tak będzie się nazywać.

Video

@Aktualizacja artykułu

Reklama

Jeden z oficjalnych profili zaliczył ogromną wpadkę. Opublikowano nie ten filmik, w efekcie czego poznaliśmy nie tylko finalny wygląd postaci, ale także jej umiejętności. Nie ma jeszcze konkretnego opisu i przeliczników, ale poniższy materiał wyjaśnia praktycznie wszystko.

Teraz można spokojnie napisać, że nie chodzi o lalkę, jak spekulowano jeszcze kilkanaście minut temu. To dorosła, żeńska postać.

Video

Oficjalny opis zapowiedzi:

Dawno temu, w odległym królestwie, młoda krawcowa stworzyła przepiękną lalkę. Lalka kochała swoją twórczynię, jednak straszliwa tragedia rozłączyła je na zawsze i utopiła lalkę w morzu oraz w smutku. Minęły wieki, jednak lalka wiedziała, że miłość ją znowu odnajdzie..

Video

Przypomnijmy, co Riot pisał o nowej postaci kilka miesięcy temu:

Po tym, jak zapowiedzieliśmy wam nowego skirmishera, kolejną postacią, która dołączy do LoLa, będzie dalekosiężny mag, który preferowałby, aby w ogóle nie zawracać mu głowy.

Rioter mówi o najnowszej postaci w formie żeńskiej i odnosi się do mechanik takich jak dashe czy skillshoty, które mogą być męczące dla nowej bohaterki. Wspomina również, że będzie ona pochodziła z Bandle City. Projektant informuje , że postać wolałaby “cokolwiek innego” niż pełne kolorów, jasne i według niej okropne miejsce.

Postać zostanie ujawniona 30 marca, a na Summoner’s Rift powinna zawitać po 14 kwietnia 2021. Daty mogą się jeszcze zmienić, natomiast jest to kwestia maksymalnie kilku dni. Przypomnijmy również, że bohaterka ma dostać skórkę z serii Kosmofaza. To będzie jej pierwsza skórka, którą otrzyma.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends