w

Gwen – Umiejętności nowej postaci LoLa

Riot zaliczył ogromną wpadkę, ujawniając przedwcześnie umiejętności nowej postaci.


Jeden z oficjalnych profili zaliczył ogromną wpadkę. Opublikowano nie ten filmik, w efekcie czego poznaliśmy nie tylko finalny wygląd postaci, ale także jej umiejętności. Nie ma jeszcze konkretnego opisu i przeliczników, ale poniższy materiał wyjaśnia praktycznie wszystko.

Riot tak się zamieszał, że sam nie wiedział, co zrobić, więc opublikowano wszystko już oficjalnie we wszystkich lokalizacjach.

Teraz można spokojnie napisać, że nie chodzi o lalkę, jak spekulowano jeszcze kilkanaście minut temu. To dorosła, żeńska postać dysponująca mocnymi umiejętnościami. Ich opis poznamy zapewne za chwilę, a do tej pory możecie zobaczyć wygląd i zapoznać się z kilkoma ujęciami skilli. Jest to oficjalna prezentacja od Riotu – wpadka.

Zapowiedź wyszła kilkanaście minut temu, francuski oddział opublikował nie ten film, więc wszędzie pokazano umiejętności. I tak nie ma już żadnej niespodzianki. Gdybyście przegapili zwiastun:

Oficjalny opis:

Dawno temu, w odległym królestwie, młoda krawcowa stworzyła przepiękną lalkę. Lalka kochała swoją twórczynię, jednak straszliwa tragedia rozłączyła je na zawsze i utopiła lalkę w morzu oraz w smutku. Minęły wieki, jednak lalka wiedziała, że miłość ją znowu odnajdzie..

Co na to wszystko gracze? Póki co opinie są bardzo podzielone. Wiele osób zwraca uwagę szczególnie na wygląd postaci, który ponoć nieco odstaje od ostatnich bohaterów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends