w

Honor powinien doczekać się usprawnień, zdaniem społeczności nie powinniśmy wbijać go na ślepo

Zdaniem graczy wbijanie honoru powinno doczekać się usprawnień.


Gracze nie są zadowoleni z obecnej formy wbijania honoru. Woleliby widzieć, ile dokładnie brakuje im do kolejnego poziomu.

Postęp w zdobywaniu honoru powinien być lepiej widoczny

Jeden z użytkowników Reddita poruszył temat zdobywania poziomów honoru w League of Legends. Jego zdaniem obecny system nie jest motywacją dla gracza.

„Wydaje mi się, że we wbijaniu honoru powinno się wiedzieć, jak daleko się jest od punktów kontrolnych.

Chciałbym wiedzieć, jak daleko jestem od każdego punktu, na przykład w procentach. To sprawiłoby, że bardziej dbałbym o honor, widząc wyraźne postępy w nim. Powiedzmy, że jestem trochę toksyczny, więc mam ograniczenia czatu tu i tam. A najgorsze jest to, że nie widzę, czy rzeczywiście się poprawiam, czy nie…”

Riot Games

Jak działa wbijanie poziomów honoru?

Riot w swoim Honor FAQ wyjaśnił kiedyś, jak działa honor w League of Legends. Wielu graczy błędnie odbiera levelowanie poziomu honoru na swoim koncie.

Honor zdobywa się w każdej grze, gdy drużyna stara się o wygraną. Jeśli będziesz grać zespołowo, nie będziesz wyzywać innych i utrudniać im gry – z czasem poziom honoru wzrośnie.

Dostawanie honorów od sojuszników przyspiesza proces wbijania levela, jednak nie jest do niego konieczne. Jeśli ich nie dostaniesz, także delikatnie podbijasz swój poziom honoru. Warto jest dawać honory swoim współgraczom, ponieważ:

Cała drużyna dostaje niewielką premię do swojego poziomu honoru, jeśli każdy członek drużyny głosuje na sojusznika.

ZOBACZ – Jak wyglądałoby League of Legends w realnym życiu?

Dlaczego do tej pory nie widzimy dokładnego postępu honoru?

Rioterzy wypowiedzieli się i na ten temat. Ich zdaniem postęp honoru nie jest w pełni widoczny, ponieważ nie chcieli, by gracze wbijali go w złym celu. Ludzie traktowaliby wtedy levelowanie honoru jako zwykły grind i wbijanie poziomów dla nagród.

Twórcy chcieliby, by system honoru motywował graczy do lepszego zachowania, a nie był kolejną zwykłą statystyką w profilu.

Dodatkowo jeden z Rioterów zaznaczył, że wbijanie honoru w formie paska XP nie działałoby zbyt dobrze, ponieważ zmiany w poziomie honoru często uwzględniane są na podstawie zachowania gracza w większej ilości gier.

Rioter podkreślił także, że system honoru jest przewidziany na cały sezon, a nie krótki okres gry.

Powinieneś spodziewać się awansu honoru w ciągu tygodni/miesięcy, a nie kilku dni.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends