w

Ile potrzeba wydać pieniędzy na RP i tokeny, aby odblokować całą unikalną zawartość K/DA w LoLu?

Gracz postanowił podliczyć cenę wszystkich unikalnych przedmiotów kosmetycznych związanych z K/DA. Liczby mogą zaskoczyć.


Gracze, który chcą zdobyć wszystko związane z powracającym zespołem Ahri, Akali, Evelynn i Kai’Sy (a od niedawna także Seraphine), zastanawiają się, ile RP będą musieli przeznaczyć na wszystkie unikatowe dodatki kosmetyczne. Tych jest całkiem sporo, szczególnie że wśród nich znaleźć można prestiżową edycję, jak i superskórkę. Koszt tego wszystkiego może nieźle zaskoczyć.

Ile tokenów i RP potrzebują fani K/DA?

Nikogo nie dziwi fakt, że gracze kolekcjonujący ikony, ramki czy emotki z wielką chęcią powiększą swoje zbiory o rzeczy związane z K/DA. To, że ramki czy chromy już nie powrócą w przyszłości, kusi jeszcze bardziej. Jedna z fanek o nicku Zhonya postanowiła podliczyć, ile RP i tokenów potrzeba, by odblokować całą unikalną zawartość.

  • 3250 RP za Ultimate skórkę Seraphine + ramkę itd.
  • 1650 RP na zakup przepustki, która zawiera warda i ikonkę
  • 2000 tokenów na Prestiżową edycję K/DA ALL OUT Kai’Sę
  • 1000 tokenów na brakujące ramki
  • 900 tokenów na chromy

Jak łatwo zauważyć – całość wyniesie 4900 RP i 3900 tokenów. Oczywiście są to duże liczby i wymaga to wielu godzin gry, choć na pocieszenie warto wspomnieć, że około 1700 tokenów można zdobyć dzięki misjom.

Każdy, kto nie posiada żadnych odłożonych RP, będzie musiał doładować swoje konto za 150 złotych (co daje 5630 RP). Po zakupie przepustki i skórki do Seraphine zostanie mu 730 RP.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends