w

Ivern wspierający ratowanie planety poprzez sadzenie drzew? Świetny pomysł

Świetny pomysł połączenia Iverna z TeamTrees, akcją społeczną mającą za zadanie zasadzenie drzew!

Reklama

Akcja o nazwie TeamTrees ciągle promowana jest przez czołowych YouTuberów. Proszą Oni o pomoc w ratowaniu planety i wspólnym zasadzeniu 20 milionów drzew!

Ratujemy planetę sadząc drzewa?

Akcja społeczna o nazwie #TEAMTREES jest bardzo popularna. Czołowi twórcy internetowi pokazują jak sadzą drzewa i jak żmudna jest to robota. Dodatkowo informują swoich widzów o tym, że drzewa są nam naprawdę potrzebne.

W akcję zaangażowani są tacy YouTuberzy jak: MrBeast, PewDiePie, Mark Rober, Rhett & Link, Marshmello, iJustine, The Slow Mo Guys, Ninja, Simone Giertz, Jacksepticeye i Smarter Every Day. Czołowi twórcy proszę o wsparcie finansowe na rzecz organizacji sadzącej drzewa.

Pomysł na skórkę do Iverna

Jeden z graczy wpadł na ciekawy pomysł dotyczący połączenia znanego wszystkim ekologa Iverna. Jest On podobny do drzewa i troszczy się o wszystkie zwierzęta, jak i rośliny. Jak wiemy, Dark Star Cho Gath w roku 2018 był sprzedawany charytatywnie. Sto procent zysków ze sprzedaży poszło na fundacje, dokładnie zebrano wtedy 6,1 miliona dolarów!

ZOBACZ – Rakan z poważnym bugiem! Spaghetti znów atakuje

Co byście powiedzieli na Iverna w skórce… drzewa? Prześmiewczy skin pozwalający na zebranie kwoty potrzebnej do zasadzenia fabryk tlenu i szansa na zdobycie unikalnego artefaktu w świecie Ligi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends