w

Jak i kiedy obejrzeć oficjalny film o polskiej społeczności LoLa? Zwiastun, data i więcej

Riot oficjalnie zapowiedział i pokazał zwiastun nadchodzącego filmu o polskiej społeczności League of Legends.


Polska społeczność League of Legends jest niesamowita. W związku z tym Riot postanowił stworzyć pierwszy film dokumentalny o tym, jak LoL rozwijał się w naszym kraju.

“Społeczność League of Legends w Polsce od ponad 10 lat nieustannie się rozwija i zaskakuje nas swoim wsparciem, kreatywnością oraz miłością do gry.  Dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent – film dokumentalny “League of Legends: Więcej niż gra”, który skupia się na historii polskiej społeczności LoLa.”

Kiedy premiera, zwiastun i więcej

Więcej niż gra to film dokumentalny od Riotu, który przedstawi i przybliży polską społeczność League of Legends, jej historię, wzloty i upadki.

“Zobaczycie w nim wiele znajomych twarzy oraz momentów, które wszyscy razem przeżywaliśmy i wspominamy do dziś.”

Video

Premiere została zaplanowana na 7 o godzinie 18:00 czerwca na oficjalnym kanale Youtube. Tym samym, na którym znalazł się powyższy zwiastun.

Co będzie w samym filmie? Po zwiastunie można się domyślać, że skupi się on przede wszystkim na esporcie i zagadnieniach z nim związanych. Na pewno można się spodziewać historii polskich drużyn i raczej kierunku profesjonalnego grania.

Na pewno wiele osób chciałoby zobaczyć coś związanego ściśle z polską, ale nie tylko sctricte o samym esporcie, a o kształtowaniu się regionu, o EUNE jako ważnym elemencie całego League of Legends, największych społecznościach, kanałach na Youtube, rozwoju największych streamerów etc. Trudno jednak powiedzieć, czy te elementy znajdą się w filmie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends