w

Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Evelynn z LoLa nawiązująca do jej starego wyglądu?

Jeden z graczy stworzył koncept wyglądu klasycznej skórki do Evelynn. Jak wygląda?


O Evelynn jest przez ostatnie lata naprawdę głośno. Dzieje się tak głównie przez serię K/DA, która rozsławiła bohaterkę i sprawiła, że postać zyskała wielu fanów. Riot bardzo stara się rozpromować Evelynn w takiej wersji – w końcu powstał świetnej jakości teledysk z jej udziałem, wywiad z zespołem, masa gadżetów i wiele więcej.

Bohaterka pojawiła się także w krótkim filmiku, gdzie pozdrawiała swoich fanów. Nie każdy jednak skupia się na jej wersji z K/DA. Są też tacy, którzy tęsknią za poprzednim wyglądem postaci, który został usunięty bezpowrotnie wraz z reworkiem w 2017 roku.

Projekt klasycznej skórki Evelynn

Evelynn mocno zmieniła się przez ostatnie lata. Dziś pewnie mało nowych graczy kojarzy jej pierwszy splash art. Twórcy odświeżali jej grafiki, aż pewnego dnia przyszedł czas na pełen rework. Bohaterka straciła w nim swoje charakterystyczne ciemne włosy czy strój pełen pasków i kolców.

Trudno tak naprawdę ocenić, który wygląd bohaterki jest lepszy, choć na pewno wielu fanów tęskni za jej poprzednią odsłoną.

Wie o tym również autor poniższego konceptu – TorokArt – który zaprojektował klasycznego skina Evelynn, łączącego jej stary styl i nowy model oraz umiejętności po reworku.

ZOBACZ – Prezentacja rozgrywki Rell, nowej postaci w LoLu razem z jej zwiastunem bohatera

Zapewne wielu fanów, którzy kochali starą Evelynn, zakupiłoby takiego skina. Być może również ci, którzy znają ją tylko w nowej odsłonie, skusiliby się na jej klasyczną skórkę, gdyż sam pomysł na takiego skina nie wydaje się być najgorszy, a wręcz przeciwnie – jest całkiem dobry. W końcu obie wersje bohaterki wciąż świetnie oddają jej charakter i lore.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends