Jak odebrać darmową skórkę do Volibeara o nazwie Thousand Pierced Volibear?

League of Legends

Reklama

Już w tym roku pojawi się rework Volibeara, a wraz z nim możliwość odebrania darmowej skórki. Jeżeli lubicie tę postać i spodobał Wam się jej wygląd, warto o tym wiedzieć.

Reklama


Rzadko się zdarza, że Riot udostępnia jakieś przedmioty kosmetyczne za darmo. Zazwyczaj są to ikony gracza, lub inne małe, niezbyt znaczące elementy. Tym razem jednak studio chce spełnić prośby graczy i stworzyć demoniczną wersję Volibeara.

W związku z powstawaniem jego nowej wersji, skin zostanie udostępniony za darmo pewnej grupie osób. Co trzeba zrobić, by go odebrać?

Thousand Pierced Volibear

Ze wczorajszych zapowiedzi wiadomo, że skin będzie nosił nazwę „Thousand Pierced Volibear”. Zobaczyliśmy też jego małą zapowiedź, co trzeba zrobić, by go odblokować? Wystarczy posiadać go w swoim ekwipunku przed wydaniem reworka lub w okresie trwania aktualizacji, w której został wprowadzony.

Reklama

Czy warto? Volibear kosztuje obecnie 4800NE, a skin ma być spełnieniem próśb graczy. Społeczność od dawna chciała zobaczyć nieco straszniejszą wersję postaci. Wczoraj pokazano po raz pierwszy grafikę, będącą czymś w rodzaju zapowiedzi wyglądu. Jak piszą twórcy, ma to być „namiastka przerażającego portretu”.

I jeszcze jedno, nim się pożegnamy. Skórka „przedwiecznej grozy” Volibeara (otrzymają ją za darmo gracze, którzy mają już Volibeara lub kupią go podczas jego premierowego patcha) otrzymuje oficjalną nazwę: Tysiąckroć Przebity Volibear.

Tysiąckroć Przebity Volibear trochę podpowiada nam, czego się spodziewać. Być może będzie to wersja postaci, która bardzo dużo przeszła z bliznami etc. Na pewno byłoby to coś ciekawego. Riot ostatnio lubi trochę straszniejsze wersje postaci, więc może pójdzie w tym kierunku.

Coś nadchodzi, pytanie tylko co. Wygląd nowego Volibeara spodobał się wielu graczom, niektórzy widzą spory potencjał na przedmioty kosmetyczne.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy rework zostanie oficjalnie wprowadzony do gry. Można się domyślać, że będzie to raczej wcześniej, niż później. W końcu Riot ujawnia praktycznie wszystkie informacje na temat tworzenia nowej wersji miśka.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej