w

Jak odebrać darmowe RP, jeżeli macie konto w tym banku. Karta z Ashe i więcej

W Polsce pojawiła się nowa promocja dla wszystkich, którzy mają konto, lub będą je zakładać w Alior Bank. Gracze mogą odbierać darmowe RP za robienie zakupów.


Polska bardzo rzadko dostaje tego rodzaju promocje, ale może się to zmieni. Teraz Alior Bank nawiązuje współpracę z Riot Games, dzięki której powstaje specjalna karta płatnicza z wizerunkiem Ashe.

Alior Bank chce rozwijać polski esport, stąd cała promocja. Przypomnijmy, że od maja 2020 to główny sponsor Ultraligi. Cała promocja wygląda naprawdę ciekawie.

League of Legends X Alior Bank

Cała akcja opiera się o kartę z wizerunkiem Ashe. Jak czytamy, za zwykłe dokonywanie transakcji, czyli płacenie w sklepie etc. zbieramy punkty dla graczy.

“Użytkownik karty z wizerunkiem Ashe może zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile na kilka sposobów. W ramach korzyści „Punkty dla graczy” premiowana będzie każda płatność mobilna wykonana za pomocą karty z Ashe w sklepach stacjonarnych. Ponadto, punktami w programie nagradzana jest każda transakcja bezgotówkowa kartą z Ashe, ale najwięcej punktów za zakupy użytkownik karty zdobędzie kupując u ponad 80 partnerów programu i korzystając z ich specjalnych ofert, o których będzie informowany za pośrednictwem newslettera.”

Odbiór punktów dzieje się bezpośrednio w systemie Alior Banku. Zebrane punkty można po prostu wymienić na voucher z RP w LoLu.

“W ten sposób, użytkownik karty z Ashe będzie mógł szybciej zrealizować cel w postaci vouchera na punkty Riot Points na platformie League of Legends.”

Nie wiadomo jeszcze, jaki dokładnie jest przelicznik – czyli RP gracze są w stanie zdobyć za sprawą dokonywanych transakcji. Całość brzmi jednak naprawdę zachęcająco. Czy na tyle, żeby wyrabiać sobie kartę i zakładać konto? Tego dowiemy się w momencie, gdy będziemy mieli możliwość weryfikacji, ile punktów się dostaje za transakcje.

Cała akcja dopiero się rozpoczyna. Niedługo będzie można składać wnioski o kartę i przydzielenie do całego programu. Nie ma jeszcze jednak konkretnej daty.

  • Karta z Ashe będzie dostępna dla obecnych i nowych klientów Alior Banku korzystających z Konta Jakże Osobistego.
  • Wniosek o wydanie karty Mastercard z Ashe będzie można złożyć wszystkimi kanałami obsługi klienta.
  • Karta umożliwia udział w programie Mastercard Bezcenne Chwile i zdobywanie za zakupy „Punkty dla graczy”.
  • Punkty będzie można zamienić na voucher na Riot Points, czyli walutę League of Legends, za którą można kupić elementy estetyczne i akcesoria w grze.
  • „Punkty dla graczy” będą naliczane przy płatności mobilnej i bezgotówkowej. Najwięcej punktów gracze otrzymają dokonując płatności u ponad 80 partnerów programu i korzystając z ich specjalnych ofert.

Będziemy obserwować temat i informować, co i jak ostatecznie wygląda. Najważniejszy zdaje się być przelicznik akcji. Ile dokładnie punktów można uzyskać z transakcji za przykładowo 100 złotych. Jeżeli uda się to ustalić, to na pewno informacja ta pojawi się poniżej. Radzimy więc odświeżyć newsa pod wieczór.