w

Jak odebrać nową postać w LoLu za darmo? Kiedy Lillia będzie dostępna w grze?

Riot Games

Riot ujawnił imię nowej postaci i prawdopodobną datę wprowadzenia jej do gry.


Riot już jakiś czas temu wspominał, że będzie chciał nieco unowocześnić sposoby na odblokowywanie kolejnych postaci. Jest to bezpośrednio związane z Valorantem, gdzie bohaterów i przedmioty zdobywa się za sprawą kontraktów.

Na serwer testowy została dodana zawartość, która sugeruje datę wprowadzenia bohaterki i przy okazji potwierdza jej imię. Kiedy będziemy mogli zagrać Lillią?

Lillia za darmo?

Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy o kwestiach głosowych, które wskazują na kolejną postać. Okazuje się, że rzeczywiście dżunglerka ma nosić imię Lillia. Wówczas nie było żadnych informacji odnośnie sposobu odblokowania, natomiast dzisiaj na serwer PBE wprowadzono interesujący, złoto-niebieski token o nazwie Lillia’s Haiku, który w przyszłości będziemy mogli otworzyć.

Ma on być bezpośrednio związany z Lillią i jej sposobem na odblokowanie. Można przyjąć, że będzie to wyglądać tak samo, jak w przypadku Setta.

Odkryłeś Lillię w lesie. Możliwe do otworzenia dnia 22 lipca 2020 o godzinie 12:00 PT (21:00).

Opis sugeruje, że Lillię spotkamy w lesie. Prawdopodobnie ma się pojawiać losowo w wybranych miejscach. To coś w rodzaju misji Setta, tylko bez większych szczegółów. Póki co nie wiadomo, kiedy pojawi się ten token na serwerach live, natomiast można przyjąć, że stanie się to już niedługo. Sama bohaterka powinna zostać dodana w aktualizacji 10.15, która została zaplanowana właśnie na 22 lipca 2020.

Tak jak w przypadku poprzednich postaci, Lillia powinna znaleźć się na serwerach testowych około dwóch tygodni wcześniej, czyli 8 lipca.