w

Jak prezentują się ikonki, które otrzymają gracze LoLa pod koniec tego sezonu rankingowego?

Jak wyglądają ikonki, które gracze otrzymają za granie w tym sezonie rankingowym?


Tryb rankingowy w League of Legends jest dla wielu graczy jednym z najważniejszych elementów gry. Spora część społeczności skupia się wyłącznie na rozgrywkach, które mają wpływ na wyświetlaną na ich profilu dywizję. Wszystko po to, aby pod koniec sezonu skończyć na jak najwyższym szczeblu rankingu, co natomiast jest nagradzane adekwatnymi przedmiotami, jak między innymi ramka profilu, zwycięska skórka czy właśnie ikonki.

Riot zazwyczaj wprowadzaną zawartość wrzuca najpierw na PBE, na których fani mogą przyjrzeć się nowościom, które dopiero potem pojawiają się na EUNE i innych głównych serwerach. Nie inaczej było w przypadku ikonek za bieżący sezon rankingowy. Jak się prezentują?

Jak wyglądają ikonki?

Na serwerze PBE League of Legends pojawiły się ikonki, które gracze otrzymają pod koniec sezonu w ramach nagrody za swoją wspinaczkę. Grafiki pokazują zarówno ikonki za kolejkę solo/duo, jak i elastyczną.

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

Gracze zaczynają zastanawiać się nad tym, który bohater otrzyma zwycięską skórkę, która od zawsze jest uznawana za najciekawszą spośród nagród za ukończenie każdego sezonu rankingowego. Wielu fanów liczy na to, że informacja ta zostanie ujawniona stosunkowo wcześnie, ponieważ nie każdy grał rankedy przez cały sezon i nie wszystkim udało się zdobyć wymagane do przyznania skórki złoto.

Na ten moment nie pojawiły się żadne informacje dotyczące innych nagród. Warto mieć na uwadze również to, że powyższe ikonki pojawiły się dopiero na serwerach testowych, a więc wszystko może się jeszcze zmienić.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends