w

Jak wygląda granie w LoLa po „legalnych używkach”? Gracze śmieją się, że to wiele wyjaśnia

Czy granie w League of Legends niekiedy wymaga dodatkowej pomocy?


Grając w LoLa człowiek wielokrotnie się zastanawia jak wygląda i kim jest jego sojusznik, który wykonał właśnie jakąś beznadziejną akcję, albo podjął koszmarną decyzję. Ostatnio bardzo dużą popularność zbierają klipy jednego ze streamerów, który korzystając tylko z „legalnych używek” jest w stanie tańczyć 7 godzin jednocześnie grając Azirem.

Gracze śmieją się, że to trochę wyjaśnia, dlaczego ich sojusznicy niekiedy zachowują się tak specyficznie.

Jak to wygląda?

„aesirprenke” to wyjątkowy przypadek twórcy, który do grania podchodzi w dość niekonwencjonalny sposób, po prostu cały czas tańcząc. Najczęściej pojawiające się pytanie na jego czacie to „ile dzisiaj wziąłeś?”. Wszyscy proszą też o podanie numeru do dilera.

Streamer dodał nawet specjalną komendę na czacie „!drugs”, prowadzącą do jego diety, która… Faktycznie jest dietą. „aesirprenke” twierdzi, że nie używa niczego, co jest nielegalne, a taniec pomaga mu w grze i jest nieodłączną częścią jego życia.

Przypadek zdecydowanie wyjątkowy i nic dziwnego, że streamera ogląda coraz więcej osób. Co ciekawe, sam uważa, że jest bardzo nieśmiały i nie nadaje się do streamowania. Liczby na jego transmisjach mówią jednak coś innego, a shoty często pojawiają się na głównych stronach różnych subredditów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends