w

Jak wygląda nocne Summoner’s Rift, na którym można normalnie grać? Świetne wersje mapy LoLa

Od jakiegoś czasu wspominamy o tym, co potrafią zrobić gracze, a czego nie potrafi zrobić Riot.


Riot tłumaczy graczom, że zmiana różnych wersji Summoner’s Rift jest zbyt trudne i czasochłonne, a społeczność co kilka tygodni wypuszcza kolejne customowe wyglądy SR. To zderzenie światów wygląda dość zabawnie, szczególnie, że prace graczy naprawdę dają radę.

Są wersje zimowe, jesienne, zmieniające mapę w komiks. Jest tego całkiem sporo i zyskuje coraz większą popularność. Widać doskonale, że gracze chcą jakiegoś powiewu świeżości, więc sami sobie go organizują.

Nocne i inne wersje Summoner’s Rift

Największą popularnością cieszy się nocna wersja SR. Riot spokojnie mógłby to wypuścić jako alternatywny tryb do grania… W nocy. Nie męczy oczu, a wygląda bardzo dobrze.

Autorem jest Yoru Queen of Night (nazwa nieprzypadkowa). To oczywiście nie wszystko, wspominaliśmy o wersji komiksowej i kilku innych, więc zobaczcie, jak radzą sobie gracze z przerabianiem Summoner Rift:

Dlaczego nie jest to oficjalnie wypuszczane, tego w zasadzie nie wiadomo. Oczywiście może to wynikać z tak małych problemów, jak słabsza widoczność niektórych umiejętności etc. Natomiast gdyby Riot po prostu stworzył osobną kolejkę z takimi mapami i luźniejszym podejściem, to zapewne gracze co jakiś czas dołączaliby do niej, nawet z czystej ciekawości.

Dzisiaj to nadal szara strefa. Teoretycznie można za to dostać bana, praktycznie nawet pracownikom Riotu zdarza się chwalić te prace.